Як правильно вибрати іграшки для дитини від 1 до 3 років

Як правильно вибрати іграшки для дитини від 1 до 3 роківУ віці від першого року до трьох років малюки дуже активні, рухливі, допитливі, їх цікавить все, що знаходиться навколо них. Досліджують вони абсолютно все! Вони й хвилини не можуть провести спокійно без того щоб ні чого не зламати, що не штовхнути, чи не постукати, що не покричати і не залізти куди-небудь. Дослідницька активність у цьому віці знаходиться на найвищому рівні і її потрібно обов’язково заохочувати!

Щоб грамотно вибрати іграшки, які підходять дитині, необхідно знати про розвиток дітей від 1 року.

Ось приблизний список іграшок, які цікаві дітям від першого року до трьох років.

1. Іграшки-сортування (які потрібно розкладати за певною ознакою – кольором, формою і т.д.).

2. Великі м’ячі.

3. Іграшки для ванної кімнати.

4. Іграшки які відвертаються, відгвинчуються і замикаються деталями.

5. Музичні іграшки, якими можна трясти і стукати.

6. Ляльки-пупси.

7. Кольорова крейда і папір.

8. Ближче до 3 років – глина, пластилін.

9. Книги з товстими картонними або пластиковими сторінками і великими яскравими картинками.

10. Для дітей ближче до трьох років – набори типу іграшкової залізниці, лялькового будиночка, іграшкової кухні.

11. Прості возики та машинки.

Купуйте дитині 1-3 років дудочку – він буде захоплено дудіти і весь будинок наповниться чудовими гучними звуками! Подаруйте, що-небудь з клавішами, нехай дитина слухає і сам відтворює звуки простенької музики. Покажіть малюкові, як можна барабанити.

Будь-які музичні інструменти залучають дітей. Дайте дитині дзвіночок і малюк буде в захваті! І найголовніше – ваше чадо отримає уявлення про різні звуках і про те, як ці звуки можна отримати. Гарної якості подібні іграшки випускає Tiny Love у Дніпропетровську.

Діти від 1 року до 3 років дуже люблять наслідувати дорослих, це проявляється у всіх домашніх і господарських справах, особливо в таких, як прибирання будинку. Побачивши, один раз, як мама підмітає підлогу, дитина візьме віник і робитиме те ж саме. Коли ви миєте підлогу, дайте й дитині маленьку ганчірочку і нехай вона теж миє, як ви.

Можна купити дитині стрибучий м’ячик. Нехай дитина кидає його вам, а ви назад йому.

Гарні іграшки, які дитина може возити на мотузочці. Це може бути машинка, собачка, кицька. Є так само іграшки, на яких дитина може сама їздити, перебираючи ногами. Це може бути конячка, іграшкова вантажівка, на якій можна їздити самому, такі іграшки маляті сподобаються!

Дітки віком від 1 року до 3 років здатні розуміти, що намальовано на картинках. Якщо ви купите барвисту книжку, то можна буде розглядати картинки разом з дитиною. Запитайте у малюка, де собачка, де човник, де хатинка і нехай дитина покаже вам знайомі йому предмети. Сторінки книги, по можливості, повинні бути з міцного картону, щоб дитина їх не порвав.

Споруда будиночків з кубиків конструкторів є улюбленим заняттям дітей від 1 до 3 років. Але ще більше, вони люблять їх ламати! Так що обов’язково купите дитині такий конструктор. У рік, швидше за все, дитині буде ще складно самому складати кубики, тому йому в цьому потрібна допомога. Будувати з початку все одно будете ви, а дитина буде за вами спостерігати і дуже швидко все освоїть.

А ще у кожної дитини повинна бути пірамідка. Це прекрасна розвиваюча іграшка!

Хорошим подарунком буде триколісний велосипед з ручкою управління для дорослого і з підставкою для ніг малюка. Такі велосипеди користуються популярністю. Поки ваша дитина ще мала і не може сама крутити педалі, керувати велосипедом буде дорослий за допомогою ручки розташованої ззаду. І вийде, що велосипед буде служити в якості відкритої коляски. Пізніше треба буде навчити дитину крутити педалі ніжками і їхати самостійно. Це буде цікаво!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...