Як правильно вибирати нижню білизну для вагітних і годуючих жінок

Нижня білизна для вагітнихЖінкам властиво змінюватися, і вони дуже люблять це робити. Але найрізкіші зміни відбуваються саме в той момент, коли вони дізнаються, що вагітні. Жінка миттєво стає іншою. На підсвідомому рівні вона прагне отримати все найкраще і безпечне, те, що здатне захистити її здоров’я і здоров’я її майбутнього малюка. Тому особливого значення жінки приділяють вибору нижньої білизни, яка безпосередньо контактує з їх мінливих тілом.

Під час вагітності жінки відмовляються від носіння своєї звичної нижньої білизни, так як вона не тільки не відповідає їх зростаючому тілу, але й дуже часто зшита з чистої синтетики, а цей факт особливо доставляє дискомфорт з настанням вагітності, так як шкіра стає дуже чутливою.

Як підібрати нижню білизну

При виборі трусиків для вагітних найважливіше, щоб вони були зручними, не сковували рухів і не чинили давлячої дії на живіт, в якому знаходиться найголовніший скарб жінки – її дитина. У спекотні дні необхідно купувати трусики з тонкої бавовни, яка добре пропускає повітря і вбирає вологу. Взимку, коли холодно, бавовна повинна бути щільнішою. Якщо ж наступають сильні морози, то трусики бажано купувати у вигляді шортиків. Існують моделі, які скроєні особливим чином і призначені спеціально для вагітних. Серед них бувають трусики-міні, які носять під животом і це виключає тиск на нього і трусики-максі, передня частина яких значно вище задньої, і вони рівномірно закривають живіт, не доставляючи ніяких незручностей. Також такі трусики надають підтримуючу дію внизу живота, допомагаючи м’язам впоратися зі збільшеним навантаженням.

Якщо живіт великий, то йому необхідна додаткова підтримка, щоб уникнути виникненню розтяжок. Для цього розроблені спеціальні бандажі. Підбираючи бандаж на ранніх термінах, необхідно враховувати, що живіт буде рости, і що бандаж не повинен його стягувати.

Бандаж може бути виконаний у формі пояса, що надівається поверх трусів. Він складається з еластичної резинки, яка має особливу будову, що допомагає їй розтягуватися в тих місцях, де це необхідно. Також бандаж може бути виконаний у формі вузької стрічки, підтримуючої тільки живіт, або у вигляді широкої стрічки, яка, крім живота, підтримує і поперек.

На бандажних трусах відсутні застібки, а живіт підтримує ростяжна гумка внизу нього. Такі труси можна надягати як на білизну, так і замість неї, у зв’язку з чим вони потребують щоденного прання. Такі труси мають спеціальні вставки, що підтримують поперек.

Під час вагітності груди жінки готуються до вигодовування малюка, вони поступово збільшуються в розмірах. Тому від звичних бюстгальтерів жінкам теж доведеться відмовитися і придбати спеціальні бюстгальтери для вагітних. Вони мають чашечки із застібками, що дозволяють регулювати розмір у міру збільшення грудей. Також у них є широкі лямки, які допомагають краще підтримувати груди під час руху. Такі бюстгальтери виконують косметичний ефект, що дозволяє підтримувати м’язовий тонус, запобігаючи утворенню розтяжок.

Необхідні й спеціальні колготки, так як звичайні можуть чинити тиск на малюка. Колготки для вагітних мають збільшену верхню частину, що допомагає уникати скочування з зростаючого живота. Також колготки служать для запобігання захворювань вен нижніх кінцівок і допомагають уникнути набряків, створюючи певний тиск на ноги. Після консультації лікаря жінці можуть бути призначені спеціальні лікувальні панчохи, розмір яких підбирається індивідуально для кожної жінки.

Під час вагітності дуже важливо відчувати комфорт під час сну, так як зростаючий живіт і так створює додаткові незручності. Тому слід придбати спеціальну нічну сорочку, яка також має особливий крій, що дозволяє не стягувати тіло і вільно рухатися вночі. До того ж, слід пам’ятати, що такі сорочки не повинні мати зайвих синтетичних оборок, щоб уникнути подразнення чутливої шкіри вагітної жінки. Також для вагітної потрібно підібрати  жіночий халат такого крою і розміру щоб він прикривав животик на пізніх термінах вагітності.

На що слід звернути увагу

Особливу увагу при виборі нижньої білизни для вагітних слід приділити тому, з яких матеріалів вона виконана. Нижня білизна має здебільшого містити в своєму складі натуральні компоненти, однак допускається додавання невеликого відсотка синтетики, яка дозволяє білизні розтягуватися. Виняток становлять тільки бандажні пояси, які надягають поверх трусів і не стикаються з шкірою жінки. При виборі бюстгальтера слід віддати перевагу тим моделям, які також виконані з бавовни або містять в чашечках вставки, виконані з цього волокна. Це допоможе уникнути роздратування шкіри. Білизну бажано купувати в спеціалізованих магазинах або аптеках, які пропонують більш якісний товар.

До вибору нижньої білизни для вагітних необхідно підходити більш ретельно, ніж до звичайного одягу, так як це допоможе уникнути багатьох проблем, пов’язаних із зміною фігури майбутньої мами і подарує їй прекрасний настрій на весь період вагітності.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...