Як правильно виховувати хлопчиків

Як виховувати правильно хлопчиків Якщо ви виховуєте хлопчика, пам’ятайте, що ви так само, як і батьки дівчаток, повинні в першу чергу любити вашого малюка і приділяти йому достатньо уваги. Однак існують деякі особливості, про які повинні пам’ятати батьки хлопчика.

Нехай майбутній мужчина буде самостійним

Пам’ятайте, що ви виховуєте майбутнього мужчину, який повинен бути самостійним. Тому вчіть дитину займати себе самостійно. Поєднуйте спільну гру з дитиною з його самостійними заняттями. Заохочуйте кожне бажання малюка зробити щось самому. Наприклад, самостійно одягнутися чи поїсти.

За гнівом часом ховаються внутрішні переживання

Вмійте бачити за зовнішніми проявами внутрішні переживання дитини. Часто хлопчики бувають агресивні. Однак за проявом гніву часто ховаються біль або образа дитини. Дайте його гніву і агресії вийти, щоб він знову зміг стати відкритим. Дайте йому зім’яти папір, бити подушку, тупотіти ногами і т.д.

Заохочуйте його інтерес до навколишнього світу

Заохочуйте інтерес дитини до навколишнього світу. Ніколи не ігноруйте його питань. Невеликі відкриття кожен день будять дослідницький інтерес малюка, спонукають до експериментування і т.д. Дивуйтеся, радійте відкриттям дитини разом з ним.

Допомагайте йому досягати цілей

Допомагайте вашому хлопчику формувати цілі і досягати їх. Для цього запропонуйте йому ігри, які передбачають отримання певних результатів. Наприклад, збирання різних пазлів, конструкторів і т.д. Ліплення різних фігурок з пластиліну також цьому сприяє. Допомагайте дитині працювати, після чого обов’язково похваліть.

Спілкування з іншими людьми дуже важливо

Розширюйте коло спілкування дитини. Його коло спілкування не повинно замикатися на мамі і татові. Ходіть ненадовго в гості до знайомих, запрошуйте людей до себе, щоб виховати у вашої дитини почуття довіри до людей, відкритість.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...