Як правильно вибрати шубу?

Де купити шубу

Безперечно, пальма першості в світі моди першого десятиліття XXI століття належала приталеному, прилеглому до тіла одягу. Але в останні роки тенденції круто змінилися. На найпрестижніші подіуми знову повертаються колекції об’ємного, дещо широкого, але від цього не менш елегантного одягу.

В першу чергу, це найкращим чином позначилося на хутряних виробах.

Отже, ви знайшли де краще купит шубу в Києві, але запамятайте, тільки «багата» шуба може продемонструвати всю красу і вишуканість хутра, підкреслити достоїнства і статус своєї власниці.

Просторі хутряні вироби служать набагато довше, ніж їхні скромні, приталені «конкурентки». Згадайте модні в 90-і роки балахони з хутра, які привозили з Греції. У багатьох ці шуби все ще не тільки цілі, але й досі мають презентабельний вигляд.

Якщо хутряний виріб щільно прилягає до тіла, то є ймовірність, що шкіряна тканина може намокнути від поту, а в результаті висихання втратить еластичність і почне просто рватися. Вся справа в тому, що шкіра хутряних шкурок менш міцна, ніж шкіра, використовувана при пошитті шкіряних пальт або курток.

Можна зробити простий висновок: об’ємні шуби виглядають набагато ефектніше, а служать набагато довше.

Як визначитися з розміром шуби

При виборі між суміжними розмірами, перевагу слід віддавати більшому. Така шуба більш комфортна при носінні – не сковує рухів і під неї завжди можна вдягти теплі речі.

Ознаки не вашого розміру

Примірявши шубу, покрутіться перед дзеркалом.

Про те, що виріб малий, розкажуть відстовбурчені кишені, які стирчать і горизонтальні натягнуті складки в області талії і стегон.

Шубка велика, якщо видно вертикальні хвилі і поздовжні складки (якщо тільки вони не передбачені особливостями крою).

На що звернути увагу при виборі хутряних виробів

Іноді трапляється парадоксальна ситуація – не підходить жоден з розмірів вподобаної моделі. При примірці меншого розміру кишені відстовбурчуються, з’являються горизонтальні складки, при виборі більшого – весь вигляд псують вертикальні складки, причому на тому ж самому місці. Поли то заходять одна за іншу, то, навпаки, зрадницьки розходяться. Спереду і зі спини довжина чомусь відрізняється, хоча на вішалці краї здаються абсолютно рівними, а на манекені шубка взагалі сидить ідеально.

У чому причина? Можливо, просто обраний не той фасон або виріб зшитий для фігури іншого типу. Ваші дії:

По-перше, вивчіть етикетку і подивіться, який зріст вказаний саме для цього виробу. Особливо для приталених моделей, ростова група є важливим критерієм правильного вибору.

При примірці виробу, відповідного і за типом фігури, і за розміром, але меншої ростової групи, талія буде не на місці і в області цієї ділянки обов’язково з’являться потворні горизонтальні складки.

Відповідно, при більшій ростовці талія опуститься і ви знову будете виглядати безглуздо навіть у найрозкішнішій шубі.

Визначтеся, яка із трьох ростових груп (160, 170 або 180 см) відповідає вашому зросту, і вибирайте вироби строго у відповідності зі своєю зростовою групою.

По-друге, зверніть увагу на повнотну групу, яка визначається обсягами грудей і стегон. В основному шиються хутряні вироби найпоширенішої другої стандартної групи. Для визначення своєї – зніміть з себе мірки, потім проконсультуйтеся з продавцем.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...