Як правильно вибрати і носити окуляри від сонця

окуляри від сонця по посиланню mirzrenija.ua
Літнє сонце таїть в собі небезпеку не тільки для нашої шкіри, але і для очей. Ультрафіолетові промені можуть серйозно нашкодити сітківці ока і, як наслідок, зіпсувати зір. Здавалося б, порятунок у сонцезахисних окулярах. Однак окулісти попереджають: неправильно підібрані темні лінзи можуть, навпаки, нашкодити. Які правила потрібно знати, вибираючи цей пляжний аксесуар і як правильно носити окуляри від сонця?

Критерії вибору сонцезахисних окулярів

При виборі сонцезахисних окулярів в першу чергу потрібно звернути увагу на лінзи. На ступінь затемнення, на покриття, які нанесені на ці лінзи.

Існує чотири класи затемнення. Від нульового до четвертого. Ступінь затемнення нуль передбачає, що людина носить окуляри з легким затемненням, коли похмура погода, може перебувати в них у приміщенні. А для пляжу краще використовувати третій, або четвертий клас затемнення. Третій найбільш універсальний. Четверта ступінь затемнення це максимальний. Як правило, він використовується для окулярів, для високогірних районів, для дуже яскравого сонця, але в окулярах з цим ступенем затемнення категорично заборонено водити автомобіль. Це небезпечно.

Безпечні окуляридля очейта здоров’я людини

При виборі окулярів особливу увагу потрібно приділити тому з чого зроблені лінзи для сонцезахисних окулярів. Вони повинні бути з 100% захистом від ультрафіолету. Цей значок, як правило, завжди є на лінзі. Для водіїв рекомендують поляризовані лінзи. Не тільки для водіїв, а й для людей, які знаходяться на березі моря, тому що контрастність підвищується. Для тих, хто погано бачить існують фотохромні лінзи з діоптріями. У приміщенні вони абсолютно світлі, а коли ви потрапляєте на сонці, вони темніють.

Окуляри від сонця для дітей

Для дитячих очей рекомендується носити сонцезахисні окуляри. Тому що ми захищаємо сітківку ока від дії ультрафіолету. І, чим раніше ви почнете давати своїй дитині носити сонцезахисні окуляри, тим набагато кращебудедля її зору.

Як правильно носити окуляри?

Перш за все, звичайно, потрібно звернути увагу на посадку оправи, щоб вам було зручно. Щоб завушники не здавлювали скроні, щоб на переніссі не залишалося слідів. Якщо чутлива шкіра, то краще вибирати більш легкий варіант окулярів. Ну, які практично нічого не важать. І категорично забороняється носити оправу на голові, тому що це просто деформує оправу. Не можна плавати в окулярах в морській воді. Морська вода – це агресивне середовище, руйнуються всі покриття, не тільки на оправі, а й на лінзах.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...