ЯК ПРАВИЛЬНО ПРАТИ РЕЧІ З ВОВНИ: ГОЛОВНІ ЛАЙФХАКИ

Прання вовняних речей передбачає трохи більше знань, ніж є у господині-початківця.

Адже неправильний температурний режим або порошок для прання можуть суттєво змінити стан вашого одягу. Не заплющуйте очі на це питання – навчіться робити правильно.

Забудьте про пральну машинку

Найкращий варіант – прання вручну. Особливо, коли це стосується дорогих матеріалів: кашеміру або вовни. Пральна машина може істотно нашкодити вашій речі. Навіть якщо ви вибрали правильний режим. Крім того, висока температура і велика кількість порошку можуть зменшити термін зберігання елементів одягу. Також м’який матеріал з часом може змінитися і стати неприємним на дотик.

Замочіть у холодній воді

В жодному разі не періть шерсть при високих температурах. Додайте в холодну воду столову ложку миючого засобу. Потім замочіть у ній светр перед пранням. Тримати його потрібно не більше 10 хвилин, щоб не зашкодити тканині.

Надмірно не тріть

Добре стисніть руками річ, щоб вона просочилася мильною водою. Після цього потрібно акуратно згорнути светр у велику кулю. Не скручуючи його, відіжміть зайву воду.

Правильно полоскайте

Вилийте моду з засобом із тазика. Потім заповніть його холодною водою. Покладіть светр у тазик, стисніть і розтисніть його – мильний розчин повинен поступово виходити з тканини. Продовжуйте міняти воду доти, доки не зникне піна після вичавлювання.

Сушіння светру

Якщо ви не бажаєте, щоб ваш светр втратив свою форму, ніколи не вішайте його відразу після прання сушитися. Для початку вам потрібно прибрати надлишки вологи за допомогою сухого рушника. Потім покладіть його на рівну поверхню. Обов’язково підстеліть під нього ще один паперовий рушник. Перш ніж залишати його сушитись, надайте светру правильну форму. Не забувайте перевертати його періодично на інший бік, щоб він рівномірно висох.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...