Як правильно організувати переїзд: корисні поради

Як правильно організувати переїзд: корисні порадиНайчастіше переїзд в нову квартиру перетворюється на справжні тортури. Пропонуємо корисні поради, які допоможуть тобі організовано і без зайвого стресу змінити місце проживання.

Списки

Чим більше пунктів ти внесла в список, тим менша ймовірність того, що ти щось забудеш. Найкраще скласти відразу три списки, які будуть включати все, що ти повинна зробити до, під час і після переїзду. Порада: щоб не загубити списки, використовуй спеціальні додатки в Інтернеті.

Бери тільки те, що дійсно знадобиться

Переїзд в нову квартиру або будинок це перш за все хороший спосіб позбутися від купи непотрібного мотлоху. Не варто тягнути весь тягар з собою! Деякі речі можна подарувати друзям, щось продати або в кінці кінців утилізувати в сміттєвий бак.

Підписуй коробки

Пронумеруй коробки і відзнач їх в своєму списку речей, які ти перевозиш. Також варто помітити цифрами, що в якій коробці лежить. Ще один спосіб – присвоїти кожній новій кімнаті свій колір. Пакуючи річ, на кожну коробку наклей шматочок кольорового паперу, яка відповідає відтінку кімнати, де будуть зберігатися речі з цієї коробки.

Скупий платить двічі

Якщо в твоєму арсеналі речей є особливо дорогі речі, наприклад, колекція антикваріату або старі картини, не пожалій грошей на оцінювача і страховку, навіть якщо тобі здається, що вони надійно упаковані, оскільки ніхто не може бути впевненим на сто відсотків, що в нове приміщення вони будуть доставлені цілими і неушкодженими.

Подбай про транспорт

Подбай, щоб у транспортній компанії, яку ти збираєшся наймати, були на руках твої контакти, бо ти ніколи не знаєш, коли саме вони тобі знадобляться.

Зберігай квитанції

Під час переїзду зберігай квитанції від дорогих предметів і послуг. Якщо якийсь товар поламається або не працюватиме, маючи на руках квитанції, у тебе не виникне ніяких проблем.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...