Як правильно наносити помаду

Як правильно наносити помадуГубам необхідна увага не менше, ніж будь-яким іншим частинам нашого обличчя. Багато жінок не роблять цього. З іншого боку, можна перестаратися, якщо ви будете використовувати губну помаду ненатурального кольору і сильно вийдете за лінію контуру губ, це буде сильно кидатися в очі.

Нанесення контуру для губ – це особиста перевага, проте є три важливих міркування, які слід пам’ятати, щоб визначитися, чи потрібен контур або не потрібен.

  1. Контур допомагає змінювати форму губ і підкреслити лінію рота.
  2. Контур не дає потекти помаді на шкіру.
  3. Контур допомагає помаді залишатися довше на губах, особливо якщо спочатку накласти контур, потім вже губну помаду.

Щоб нанести контур правильно, починати потрібно з верхньої губи з середини згибу. Потім, від зовнішніх кутів проводять перисті короткі штрихи, які зустрінуться в центрі.

Відносно нижньої губи, спочатку потрібно підкреслити нижній вигин губи, потім рухатися перистими короткими штрихами до центру від зовнішніх кутів.

Після можна наносити помаду. Для цього можна скористатися пензлем, тюбиком або пальцями, проте якщо наносити помаду пензликом, зазвичай вона виглядає більш виразно і довше тримається. Щоб колір підсилити, помаду можна наносити відразу з тюбика, проте тоді невеликі зони важче буде покривати.

Якщо хтось вважає, що у нього рот маленький, існує два методи, завдяки яким можна домогтися того, щоб губи виглядали повнішими.

  1. Для початку основою затушуйте природну лінію губ. Це утворює «чисте полотно», де можна потім малювати ще один контур поліпшеної форми.
  2. За допомогою олівця природного тону можна намалювати лінію трохи далі природного контура знизу і зверху губ. За контур занадто виходити не потрібно – лише злегка.
  3. Після того контуром покрийте губи повністю, залишаючи лише саму серединку на нижній і верхній губі.
  4. Взявши трохи світлого коректора, нанесіть його на центр нижньої і верхньої губи. Коли почнете наносити помаду, дана область буде світліша, і вони стануть виглядати об’ємнішим.
  5. Завершіть процес, нанесенням поверх помади мерехтливий світлий блиск на середину губ, і вони будуть здаватися ще повніше.

Другий метод полягає в тому, щоб губи зробити більш об’ємними за допомогою двох додаткових тонів губної помади: темного і світлого. Спочатку окресліть олівцем природного кольору губи. Потім нанесіть губну помаду темніше тоном на зовнішні краї губ, змішуючи з лінією контуру. Нанесіть на внутрішню частину губ більш світлий тон і розтушуйте з темним тоном. Нанесіть мерехтливий, світлий блиск на середину губ, для створення більшого об’єму.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...