ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ЗА ШКІРОЮ

Зовнішній вигляд і здоров’я шкіри лише в малій частці залежать від косметики, якою ви користуєтеся. Купити дорогий крем для обличчя і продовжувати, наприклад, курити по пачці сигарет на день, – це явно не шлях до поліпшення стану вашої шкіри.

Щоб вона була дійсно здоровою і сяючою, а не вимагала шарів тонального крему, досить дотримуватися 7 простих правил.

  1. Пийте більше води

Більше води = менше зморшок, запам’ятайте це золоте правило. З віком, правда, однієї лише води може бути недостатньо.

Для живлення шкіри після 30 років варто підключити регулярні масажі з маслами і маски для обличчя на масляній основі.

  1. Восьмигодинний сон

І бажано в прохолодній кімнаті при вологому повітрі. Так ви краще за все виспитеся, ваша нервова система повноцінно відпочине, організм відновиться, клітини оновляться.

Недосипання перш за все відображається на шкірі – нерівний тон, синці, мішки під очима. І таким же чином здоровий сон перетворює ваш зовнішній вигляд: шкіра стає рівного відтінку, має менше запалень і набряклостей.

  1. Медитація

Ви можете бути настільки звиклими до постійного стресу, що більшу його частину просто не помічаєте – це здається звичайним «кругообігом днів». А ось ваша шкіра на собі це відчуває відмінно. І швидко стає млявою, тонкою, сухою – або навпаки жирною, покривається плямами, висипаннями.

Щоб мінімізувати шкоду стресу для вашої шкіри, візьміть за звичку регулярно медитувати – хоча б по 10 хвилин в день. І саме так справлятися з нервовим напруженням, не вдаючись до переїдання, алкоголю або паління.

  1. Фізична активність

Помірні заняття спортом допомагають правильно працювати травній системі, покращують кровотік, здоров’я судин, обмін речовин, тримають в тонусі м’язи.

Все це прямим чином впливає на здоров’я шкіри і її здатність оновлюватися.

  1. Ніяких дотиків

Чіпати обличчя не можна не тільки під час пандемії – це вам скаже будь-який косметолог. Чим менше ваші руки стикаються зі шкірою обличчя – тим вона здоровіша, тим менше висипань і різноманітних недоліків.

Особливо потрібно стежити за руками тим, хто любить мимохідь видавити вугрі або прищі. Краще подібні речі довіряти професіоналу зі стерильними інструментами.

Але навіть якщо ви вирішили видалити їх самостійно, потрібно як мінімум продезінфікувати шкіру обличчя і рук. Але краще, звичайно, взагалі не чіпати.

  1. Додайте в раціон злаки і горіхи

Вони багаті ненасиченими жирами і підтримують вироблення колагену, який робить шкіру здоровою і пружною. Також для цього корисно їсти жирну рибу, оливкову олію.

І, звичайно, в раціоні повинні переважати овочі. Кількість вітамінів і корисних речовин в них не замінити жодним кремом.

  1. Знайдіть «свого» косметолога

Це обов’язково повинен бути професіонал з медичною освітою, з яким ви «на одній хвилі» і якому довіряєте.

Саме косметолог може ретельно проаналізувати стан вашої шкіри і порадити, чого їй не вистачає: очищення, живлення, зволоження і т.д., призначити правильний догляд, порадити, на які діючі речовини в косметиці звернути увагу.

Зрозуміло, що це не дешево, і багато хто воліє бути «сам собі косметологом». Але це та ж ситуація, що з самолікуванням. Теоретично, воно може вам допомогти, але не покаже справжню причину проблеми і правильного способу її усунення.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...