• Без категорії

Як познайомитися по інтернету

Як познайомитися по інтернету

Знайомство по інтернету досить нове явище. І відносно нього побутує безліч забобонів. Незважаючи на те, що нам не важко згадати парочку приятелів, що знайшли своє щастя на просторах всесвітньої мережі, тим не менше, більшість ставляться до такого способу влаштування особистого життя з деякою насторогою. Можливо тому, що багато хто, спробувавши долю, приходять до невтішних висновків: шанси дуже малі. Але може бути не варто покладатися тільки на удачу? Давайте спробуємо підійти до питання з точки зору психології.

Найбільша небезпека віртуального світу в неможливості, в повній мірі, відразу оцінити співрозмовника. Найчастіше, на початку спілкування, ми його навіть не бачимо. Але й скайп не дозволяє до кінця зрозуміти людину. Мова не йде про горезвісних маніяків або неадекватних в мережі. Чутки про них занадто перебільшені. Найбільша небезпека полягає в тому, що брак інформації дає волю уяві. Мало хто з нас здатен оцінити віртуального партнера тверезо. Більшість миттю починають «домальовувати» або придумувати йому (їй) неіснуючі риси характеру. Зазвичай ті, які ми хочемо бачити у своєму майбутньому партнері.

Само собою універсальних порад, в даному випадку, не існує. Тим не менш, ми пропонуємо вам декілька рекомендацій, слідуючи яким, можна уникнути безлічі розчарувань.

Перш ніж з головою занурюватися у віртуальні пошуки, ще “на березі”, серйозно задумайтеся, а хто вам, власне, потрібний. Найкраще візьміть аркуш паперу і випишіть, в порядку важливості, ті риси й особливості, які необхідні в партнері. Потім продумайте якості, які вам не подобаються, але ви готові з ними миритися. Поставтеся до цього дуже серйозно. Будьте чесні самі з собою. І, в подальшому, при найменшому сумніві відповідно нового знайомого вашого списку – кидайте нещадно. Пам’ятаєте, в мережі є мільйони людей. Якщо ви будете витрачати час на тих, хто вам не підходить, ризикуєте так і прожити все життя віртуально.

Приклад. Якщо ви налаштовані знайти серйозного чоловіка, не сподівайтеся, що хлопець з гламурною аватаркою, починає свою розмову словами «привіт красуня», «солоденька кішечка», «ти вкрала моє серце», «мені так не вистачає жіночої ласки» тощо. Раптом виявиться налаштованим на створення міцної сім’ї.

Детально заповнюйте свій профіль. Багато хто вважає, що чоловіки їх взагалі не читають, а цікавляться лише фото. Частково це правда. Перше, на що дивиться хлопець – це зовнішність дівчини. Потім зав’язується спілкування. І якщо жінка його цікавить, він обов’язково повернеться до її профілю, щоб дізнатися про панночку побільше. Якщо ж ні, значить серйозні стосунки чоловікові не потрібні. Таких у мережі значно більше. Але ж нам не потрібні сотні. Заповніть профіль для одного єдиного, який виявиться цього гідний. Крім того, будьте чесними при описі себе. Якщо ви шукаєте чоловіка – так і пишіть. Не варто використовувати завуальовано – обтічні форми «хочу спілкування». Так ви серйозно скоротите час пошуків.

Не судіть по одягу. Можливо це банально прозвучить, але зовнішність і вміння писати гарні повідомлення дівчатам – це не головне. Не відмовляйтеся від спілкування відразу, якщо вам не сподобалося фото співрозмовника. Історія інтернет спілкування знає чимало випадків, коли нефотогенічна людина опинялася більш ніж приваблива в житті. І навпаки.

Робіть собі рекламу. Ще одна банальність, але виставляючи свій профіль в інтернеті, ми, фактично, пропонуємо себе на ринку знайомств. Зробіть класні фото, не нехтуйте платними послугами порталів, щоб опинитися в топі, реєструйтеся на різних сайтах. Таким чином, ви отримаєте більше уваги протилежної статі, а, отже, будете мати можливість вибирати і порівнювати.

Не нав’язуйтесь. Іноді варто звернути на себе увагу, написавши перший лист або надіславши смайлик. Але якщо ви не відчуваєте відповідної рівноцінної реакції – шукайте наступного. Ви обов’язково знайдете людину, яка буде вами зацікавлена.

Ніколи не витрачайте час на людей з жалю або в надії, що вони зміняться.

Якщо вас раз за разом переслідують невдачі – шукайте проблему в собі. Можливо, потрібно поговорити з психологом.

Довіряйте інтуїції.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...