ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД НЕПРИЄМНОГО ЗАПАХУ В ХОЛОДИЛЬНИКУ

Часто в холодильній камері з’являється неприємний запах, який поширюється по всій кухні. У цієї обставини може бути кілька досить поширених причин, усунення яких допоможе позбутися від запаху в холодильнику.

Причини неприємного запаху в холодильнику:

  • зіпсовані продукти
  • запах, що в’ївся
  • засмічення дренажного отвору
  • цвіль
  • брудний ущільнювач
  • відкриті ємності

Зіпсовані продукти

У більшості випадків неприємний запах з’являється через продукти з вичерпаним терміном придатності. Так що, перш за все варто перевірити, чи не зіпсувалось часом м’ясо, риба або інші продукти.

Запах, що в’ївся

Варто пам’ятати, що пластик вбирає запахи. Отже, причина їх появи може бути саме в цьому.

Засмічення дренажного отвору

Скупчення сміття в дренажній трубці, яка розташована на задній стінці холодильника, також може бути приводом для виникнення поганого запаху.

Цвіль

Грибок, який міг утворитися в дальній частині холодильника, також пахне не найприємніше.

Брудний ущільнювач

Неприємний запах може з’явитися через забруднення гумового ущільнювача.

Відкриті ємності

Неприємний шлейф може виникнути через погано закриті контейнери з їжею. Різні запахи змішуються і створюють далеко не найкращі поєднання, що насичують поверхні холодильника і дратують людей, які відчувають їх.

У будь-якому випадку, необхідно, щоб сторонні запахи вивітрилися якомога швидше. Іноді недостатньо помити поверхні всередині холодильника, тому що запах залишається незважаючи на всі спроби його усунути. Існує безліч простих способів, які допоможуть прибрати його.

Як позбутися неприємного запаху в холодильнику

Розчин соди або оцту

Змішайте 2 ложки соди або 2-3 ложки столового оцту з невеликою кількістю води. Потім необхідно нанести цю суміш на чисту ганчірку і протерти поверхні всередині холодильника. Також можна використовувати соду для профілактики появи неприємних запахів. Потрібно висипати невелику кількість речовини у відкритий контейнер і поставити в холодильник. Міняти суміш потрібно раз на місяць.

Кава

Кава відмінно нейтралізує будь-які неприємні запахи. Необхідно помістити баночку з кавовими зернами або гущею всередину холодильної камери. Таким способом можна вивести несильний запах за кілька годин. Якщо ж він яскраво виражений, то можна залишити каву на добу.

Поглинач запахів

Так як це засіб продається в уже підготовленій формі, необхідно покласти поглинач в холодильник і залишити його там на деякий час.

Активоване вугілля

Активоване вугілля також володіє абсорбуючим ефектом. Однак швидко позбутися від запаху за допомогою цього методу не вийде. Потрібно помістити від 10 до 20 таблеток в контейнер, а потім поставити в холодильну камеру на 1 або 2 дні.

Цукор або сіль

Такий спосіб більш ефективний для запобігання появи запаху, а не його усунення. Необхідно насипати кілька столових ложок цукру або солі в невелику ємність і залишити в холодильнику на місяць. Потім потрібно замінити суміш.

Картопля

Скибочки картоплі поглинають будь-які запахи. Процес займає 1-2 дні, але при цьому видаляє їх повністю. Наріжте овоч на невеликі шматочки і розкладіть всередині холодильника.

Чорний хліб

Шматочки чорного хліба можуть за добу усунути небажані запахи. Для цього достатньо розкласти скибочки на полицях в холодильній камері. Якщо через день запах все ще залишається, потрібно замінити шматочки і також залишити до повного його усунення.

Чайні пакетики

Використані пакетики з-під чаю також можуть допомогти прибрати неприємні аромати. Розкладіть їх усередині холодильної камери і залиште на термін від трьох днів до тижня.

Цитрусові

Часточки лимона, грейпфрута або апельсина усувають неприємні запахи не гірше спеціалізованих хімічних засобів. Розріжте цитрусовий фрукт на частини, а потім поставте всередину холодильника в контейнері або на тарілці на пару днів. Також можна використовувати і шкірку. Але пам’ятайте, що сильні запахи таким чином не видалити. Шкірка поміщається в пакет або мішечок і замінюється, коли її запах пропадає.

Також можна скористатися за допомогою спеціальних засобів, які продаються в господарському магазині. Часто вони представлені у формі спрею. Склад наноситься на ганчірку, а потім поверхні холодильника ретельно протираються.

Важливо пам’ятати, що неприємний запах не з’являється без причин. І перш за все слід відшукати її і якомога швидше позбутися від джерела. Після цього можна усунути залишкові небажані запахи за допомогою представлених засобів і способів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...