• Без категорії

Як позбутися целюліту на руках

целюліт на рукахКрасиве і атлетичне тіло хочуть мати всі. Часто, займаючись спортом і сидячи на дієтах можна домогтися того, що фігура стає красивою і привабливою. Але ці способи не завжди здатні побороти таку проблему, як целюліт. І якщо на стегнах і сідницях целюліт можна приховати навіть влітку під одягом, то на руках апельсинову кірку приховати набагато важче. Як позбутися целюліту на руках?

Причини появи целюліту на руках

Імовірність того, що на руках з’явиться целюліт, збільшується, якщо у твоєї мами і бабусі теж була така проблема. Спадковість відіграє важливу роль. Також на появу апельсинової кірки впливають збої в ендокринній системі, викликані пологами, абортами або іншими причинами.

Також целюліт на руках може з’явитися через неправильне харчування і малорухливий спосіб життя.

Як же боротися з целюлітом на руках?

Фізкультура

Якщо ти цілими днями проводиш за комп’ютером і ведеш сидячий спосіб життя, тобі необхідно міняти його. Інакше у тебе з’явиться не тільки целюліт, але й інші болячки.

Позбутися целюліту на руках допоможе плавання, особливо брасом. А також непогано зайнятися аквааеробікою. Підійде для цих цілей і бокс. Не обов’язково когось бити, просто займайся з інструктором і боксуй.

Можеш займатися і вдома. Роби вправи з гантелями або з пляшками з водою. Розводь руки, лежачи на спині. Опускай і піднімай руки з гантелями за голову. Можна і просто віджиматися.

Харчування

Якщо хочеш перемогти целюліт на руках, потрібно змінити систему харчування. Відмовся від гострих, солоних, смажених страв. Заміни їх рослинними, молочними стравами, їж нежирне м’ясо і рибу.

Регулярно проводь розвантажувальні дні. Наприклад, на кефірі. Проведи очищення організму за допомогою трав’яних чаїв.

Масаж

Позбутися целюліту на руках допоможе антицелюлітний масаж. Його повинен робити професіонал за допомогою різних методик і з застосуванням різних засобів. Можеш робити його і сама – за допомогою роликового масажера, спеціальної рукавиці або вакуумної банки. Добре допомагає в боротьбі з целюлітом масаж з кавовою гущею.

Косметичні процедури

Прийдуть на допомогу в боротьбі з целюлітом на руках і різні косметичні процедури – маски та обгортання. Їх можна робити як в салоні, так і в домашніх умовах. Добре допомагають позбутися целюліту на руках заоби з ламінарією, кавовою гущею, імбиром або маслом цитрусових.

Якщо ж ви надумаєте йти в спортивний зал, то не забудьте купити спортивну сумку, з якою буде зручно ходити на тренування.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...