Як позбутися старого чоловіка і завести нового?

Як позбутися старого чоловіка і завести новогоНа жаль, сімейне життя таке, що рано чи пізно будь-яка жінка задається питанням: як переробити чоловіка? Як відомо, вступаючи в шлюб, і чоловік, і жінка перебувають у полоні ілюзій: чоловік думає, що жінка завжди буде такою ж, як в день весілля, а жінка переконана, що на догоду їй чоловік обов’язково зміниться. Обох чекає розчарування.

Якщо сьогодні це розчарування спіткало і вас, пропонуємо вам інструкцію, як нарешті позбутися обридлого матраца / рохля / мужлана / поросяти (потрібне підкреслити) і почати життя заново в шлюбі з гідним чоловіком.

Виконуйте наступні прості правила:

Приведіть себе в порядок. Роки життя з чоловіком перетворили вас в щось, що нагадує бабу-ягу, або, як мінімум, домомученицю з казки про Карлсона. Вас чекає попереду вишукане і щасливе життя, не можна ж мріяти про це, сидячи біля телевізора в засмальцьованому халаті. Наша зовнішність сильно впливає на наше ставлення до себе, а з купою комплексів ми нікому не потрібні. Тому необхідно, подібно до птаха Фенікса, повстати з попелу. Тобто з халатів, шльопанців, одягу не за розміром, засмальцьованого волосся, і відмовитися, нарешті, від звички ходити без макіяжу з мишачим хвостиком замість зачіски. Загалом, не потрібно багато пояснювати, будь-яка жінка, яка планує нове життя, неодмінно почне за собою стежити, адже інакше на тебе ніхто й не гляне!

Припиніть бурчати. Так, вам сильно не пощастило в житті, і, можливо, за ці роки, справедливе бурчання, доречне невдоволення і праведний гнів залишили свій відбиток на вашому обличчі і змінили вашу мову. Так от, від цього відбитка необхідно позбутися, мігер в цьому світі і так достатньо. Намагайтеся з усіма говорити ласкаво, спокійно, доброзичливо, з легкою посмішкою на обличчі. Навіть з чоловіком. Це буде особливе тренування для м’язів обличчя.

Щоб щиро припинити бурчати і висловлювати свої претензії, звичайно, необхідно, щоб все це йшло зсередини. Тому краще знайти для себе джерело позитиву і періодично до нього припадати. Для кожної це дуже індивідуально: хтось іде на заняття танцями, хтось просто гуляє. З’ясуйте, що приносить вам задоволення, і при цьому не приносить почуття провини (як приносить його, наприклад, алкоголь або зрада) – і робіть це!

Чоловік, до речі, взагалі не повинен ні про що здогадуватися. Тому потрібно на деякий час переконати його, що все в порядку. Хваліть чоловіка, помічайте навіть найменші гідності і прославляйте їх до небес. Ніколи не сперечайтеся. Потім він сам все зрозуміє. Готуйте смачно. Зустрічайте, коли він приходить з роботи, нехай навіть не найкращої. Будьте вдячні за будь-яку дрібницю, і нехай він це чує і бачить.

Напевно, ви вже помітили, що тут немає жодного пункту про те, де саме можна зустріти чоловіка своєї мрії. Можливо, це вам і не знадобиться. Дивно, але жінка, яка навчилася насолоджуватися життям, що припинила лінуватися і перестала пиляти і критикувати свого чоловіка, дуже часто знаходить ідеального чоловіка прямо у себе вдома!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...