• Без категорії

Як позбутися розтяжок

Як позбутися розтяжокБезумовно, найкраще займатися профілактикою розтяжок – активно доглядаючи за шкірою і стежачи за набором ваги в період очікування малюка. Але іноді трапляється і так, що під час вагітності розтяжок не було, а відразу після пологів вони різко з’явилися. Це обумовлено різкою зміною гормонального фону і перерозтягненням шкіри.

Для боротьби з розтяжками можна використовувати рецепти народної медицини, косметичні засоби і салонні процедури.

Народні засоби.

Крем з алое: перекрутити на м’ясорубці рослину, віджавши з неї 100 мл соку. Додати в нього 100 мл оливкової олії, 3 краплі вітаміну А і 10 крапель вітаміну Е. Крем зберігаємо в холодильнику і наносимо на проблемні зони 2-3 рази на день.

Домашній пілінг: натерти на тертці шкірку одного лимона, додати 3 ст. ложки натурального йогурту і 1 ст. ложку оливкової олії. Масажними рухами пілінгувати область розтяжок протягом 15 хвилин три рази на тиждень.

Косметичні засоби.

В даний час на прилавках магазинів і аптек можна знайти найрізноманітніші засоби для боротьби з розтяжками – на будь-який смак і гаманець, вибір залежить від індивідуальних переваг.

Салонні процедури.

Ультразвукова терапія надає відлущувальну і омолоджуючу дію, стимулює вироблення колагену і активно бореться зі свіжими розтяжками.

Озонотерапія – введення в підшкірний шар суміші кисню і озону. Процедура сприяє харчуванню і зволоженню шкіри, вирівнює її і робить розтяжки менш помітними.

Глибокий пілінг, який втягує в процедуру середній і глибокий шари шкіри. Її можна прирівняти до малої операції, під час якої після нанесення спеціальних засобів утворюється ранова опікова поверхня, яка потім затягується, відновлюється і «покривається новою шкірою». Ефективна, але дуже болюча і недешева процедура. Лазерні промені проникають в глибокі шари тканин, що дозволяє боротися навіть із застарілими розтяжками.

Ну і, нарешті, в зовсім запущених випадках лікар може порадити абдомінопластику, тобто пластичну операцію з видалення шкіри, яка вкрита розтяжками. Альдомінопластика проводиться тільки під загальним наркозом, як правило, через 1,5-2 роки після пологів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...