Як позбутися целюліту

Як позбавитися целюлітуМилуючись собою в дзеркалі ви помітили, що у вас з’явився целюліт. Що робити, як позбавиться від целюліту?

По-перше, варто розуміти, що це суто жіноча проблема, яка пов’язана з порушенням або харчування, або гормонального фону. У більшості випадків целюліт з’являється молодих дівчат у пік статевого дозрівання, коли організм просто перенасичений гормонами. Також причинного появи апельсинової кірки може стати захворювання щитовидної або підшлункової залози, куріння, нездоровий спосіб життя. В результаті будь-якої з причин в підшкірному шарі у жінки з’являються ділянки до яких утруднене надходження кисню, через що утворюються мертві клітини, що відрізняються по щільності від звичайних жирових. Саме тому шкіра стає не гладкою а горбистою.

Щоб позбутися целюліту, потрібно запастися терпінням. По-перше варто подумати про раціоні. Виключити все жирне і солоне, відмовитися від фаст-фудів, солодкої газованої води, кави та здобного тіста. Правда можна собі дозволити чашечку натуральної кави, але не більше того. Перейти слід на сирі овочі та фрук.

Далі йдуть фізичні вправи. Але тут ситуація простіше, не обов’язково ходити в тренажерний зал або на фітнес, досить ходити на роботу пішки і підніматися і спускатися по сходах, а не на ліфті.

Косметика також потрібна, оскільки удар по целюліту слід наносити серйозни і по всіх фронтах. На ранніх стадіях від целюліту рятують креми і лосьйони. Але чекати допомоги від кремів і лосьйонів варто тоді, коли ви гарненько прочистили пори на сідницях і ногах, щоб через шкіру тіло могло дихати.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...