• Без категорії

Як позбавиться розтяжок на шкірі?

032Розтяжки виникають через порушення діяльності клітин, що виробляють еластин і колаген. Високий рівень гормонів естрогену і прогестерону в крові вагітної жінки також виконує важливу роль. А ваша шкіра може виявитися чутливою до гормонів.

Навіть якщо у вас здорова еластична шкіра, вона здатна розтягуватися лише до певної межі. Але ваш малюк росте, тиск зсередини збільшується, і в місцях сильного натягнення може відбутися розрив волокон.

Поки вони не з’явилися

Чи можна уникнути цих неприємностей? Постарайтеся зробити все можливе. Бажано, щоб принаймні за півроку до зачаття ваша вага відповідала зросту. Приведіть її в норму зараз: переходити на голодну або розвантажувальну дієту під час вагітності не можна. Після зачаття стежте за вагою. Особливо в другій половині вагітності – якщо ви швидко видужуєте, скоротіть вживання вуглеводів і молока. На 38-му тижню вага стабілізується, і, якщо ви набрали не більше 13 кг, після пологів вам буде легше повернутися до колишньої ваги.

Починаючи з 3-го місяця і до пологів як профілактика можна втирати гель філотастил з рослинними екстрактами манжети і хвоща. Гель укріплює тканини епідермісу, активізує діяльність клітин, що виробляють колаген і еластин. Чи займаєтеся ви фізкультурою? Якщо ще немає, почніть, наприклад, з ходьби або плавання, приділяючи цьому не менше 20 хвилин в день.

На 12-й тижню купите бюстгальтер, що добре підтримує груди, а після 20-й тижні носіть бюст з широкою підставою під чашками, з широкими бретелями і регульованою застібкою

Поділитися в...

Вас може зацікавити...