Як позбавитися хворобливих ревнощів

214Як часто ми вимотуємо себе і близьку людину безгрунтовними підозрами, руйнуючи атмосферу довіри і взаєморозуміння. Необґрунтовано пред’являючи партнеру претензії, ми даємо йому мотив підвести реальні підстави під наші підозри. Ревнуючи і влаштовуючи сцени ревнощів, ми втрачаємо багато дорогоцінного часу, який могли б витратити не на руйнування, а на створення.

Деякі психологи говорять, що ревнощі – захворювання. Якщо тобі зовсім не представляється можливим справитися з цією недугою, варто звернутися по допомогу. Але спочатку, спробуй вилікувати себе сама.

1. Проаналізуй факти, на яких ти базуєш свої підозри. Якщо вони ефемерні і не доказові – перестань займатися пошуковою діяльністю і прийми як належне, що тебе люблять і зберігають тобі вірність. Запам’ятай, чим частіше ти порушуєш особистий простір людини, тим більше дискомфорту і негативних емоцій він відчуває. Подумай, чи хочеш ти бути причиною негативних емоцій близької людини? Чоловіки дуже хитрі, тому, завівши інтрижку на стороні, вони ретельно замітають сліди. Якщо ти знаходиш в особистому листуванні коханого повідомлення від жінок – це або легкий флірт, або гра. Так чи варто взагалі читати його листування?

2. Спробуй поговорити з коханим, щиро розказавши йому про свої сумніви. Любляча людина постарається тобі допомогти. Він зробить все, щоб довести, що твої підозри не мають під собою ніяких підстав. Він обов’язково розповість про загадкову незнайомку, що закидає його любовними посланнями, і ти зрозумієш, що це лише віртуальний флірт, потрібний тільки для того, щоб скоротати час на роботі.

3. Якщо тобі нічого не допомагає, і ти постійно повертаєшся думками до своїх підозр, постарайся зайняти весь свій вільний час, приємними для тебе справами. Це не тільки відверне тебе від сумних думок, але і додасть впевненості в собі. Пустотливий блиск в твоїх очах, примусить коханого подивитися на тебе новим поглядом. І, навіть якщо твої припущення про його невірність мали під собою підстави, ти легко повернеш його інтерес до своєї персони.

Безгрунтовні, хворобливі ревнощі – небезпечні, але є і корисна міра ревнощів. Твій коханий, якого ти ніколи не ревнувала, відчуває свою неспроможність в твоїх очах. Зрідка, навіть якщо немає ніяких на те підстав, розіграй спектакль ревнощів. Тільки не перестарайся. Твій чоловік відчує себе героєм дня і, в подяку, кине весь світ до твоїх ніг. Можливо, тобі не потрібен весь світ, ти залишиш собі лише серце свого обранця, яке неподільно належить тобі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...