Як позбавитися від герпесу: методи сучасної медицини

90% населення Землі інфіковано вірусом герпесу, але тільки у 15% постійно стаються рецидиви хвороби. Можливо, що все через несвоєчасне лікування?.. Що пропонує сучасна медицина?

Ви застосовували деякі народні засоби, і хвороба швидко зникла? Скоріше за все вам все ж таки знадобиться допомога лікаря. Але якщо герпес не минає більше 10 днів, рецидиви трапляються частіше ніж два рази на рік, доведеться звертатися за консультацією. Звичайно, спеціаліст скоріше за все призначить імуномодулятори, вітаміни (зокрема B6 і B12) і засоби, направлені безпосередньо на боротьбу з вірусом. Особливу увагу лікар приділить і харчуванню, воно повинно бути різноманітним!

Не так давно в лікуванні герпесу почали вдаватися за допомогою до спеціальних ін’єкцій. Їх вводять внутрішньом’язово протягом десяти днів, тим самим якби блокуючи хворобу. Такі ін’єкції досить ефективні під час загострення герпесу. Але, на жаль, далеко не в кожній установі їх роблять (як правило, мова йде про приватні клініки).

Крім того для цих ін’єкцій потрібні особливі показання. Так що, якщо лікар не призначає вам ці нововведення, не поспішайте до іншого фахівця. Будьте впевнені: ви впораєтесь з консервативними методами лікування!

На що потрібно звернути на увагу?

  • Авітаміноз часто є причиною багатьох захворювань. Імунітет різко падає, і організм не має сил протистояти вірусу. Не дивно, що відразу з’являється герпес.
  • Герпесом можна заразитись, він передається через поцілунки, побутовий контакт. У гострий період використовуйте індивідуальні чашки та персональні столові прилади. Не цілуйте дітей і всією родиною укріплюйте імунітет.
  • Ви відчуваєте, що хвороба скоро проявиться на губах? Тимчасово не користуйтеся декоративною косметикою. Намагайтеся не замасковувати рану, не покривати її всілякими косметичними засобами. Це тільки сповільнює зцілення. На додаток до медичних засобів, які було призначено лікарем, поки користуйтесь тільки живильними засобами, бальзамами. І тільки ті, де тюбик не входить в контакт із губами. Це захистить вас від повторного зараження.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...