Як повернути чоловіка після розлучення?

Як повернути чоловіка після розлучення?З’єднатися знову після розлучення – така думка відвідує малу кількість пар. Багато жінок, побувавши на волі, часто порівнюють своїх колишніх чоловіків з іншими чоловіками і починають усвідомлювати, що багато чого втратили, і у них зароджується бажання повернути колишні стосунки. І от ви вже вирішили: «Все! Хочу повернути чоловіка після розлучення »Але не всі знають, як повернути чоловіка після розлучення. Велика кількість пар тільки після розставання гідно оцінюють своїх колишніх партнерів. Якщо і ви ставитеся до цієї категорії, то рекомендуємо вам звернутися до нижчеперелічених рад.
Чи повернеться чоловік після розлучення?
Це перший момент, що хвилює всіх жінок, які по-справжньому задумалися над питанням – як повернути чоловіка в сім’ю. Всіх в рівній мірі: і тих, хто сам кинув і тих, кого кинули. Якщо чоловік хоче повернутися після розлучення, то все на порядок простіше, але часто буває, що сім’ї розпадаються через безпліддя одного з подружжя (жіночого безпліддя або чоловічого безпліддя) це не важливо. Повернеться ваш ненаглядний чи ні більшою мірою залежить тільки від того, чи щасливий ваш екс чоловік без вас. Про це ви можете дізнатися у спільних друзів або знайомих, можливо родичів, якщо у вас залишилися теплі стосунки з ними після розлучення, ну або подивіться який спосіб життя він веде в соціальних мережах.
Завдання ускладниться або стане зовсім неможливим, якщо виявиться так, що ваш колишній чоловік відчуває себе досить комфортно, насолоджуючись знайденою свободою, або знайшовши собі нову любов і виглядає цілком щасливим. Тоді вже вам потрібно буде добре все продумати, а чи точно вам все це необхідно. Адже якщо він зумів знайти нове щастя, то і ви на це здатні. У такому випадку краще відпустити минуле і постаратися жити сьогоденням. Почніть життя з чистого аркуша.
Але, якщо все виявиться інакше, і ваш чоловік також не бачить сенс життя без вас, щиро мучиться і хвилюється, то у вас однозначно є шанс повернути все назад. Може ви, і справді поквапилися з розлученням.
Щоб чоловік повернувся після розлучення і щоб збільшити ваші шанси на вдале повернення чоловіка, керуйтеся нижче представленою інструкцією:
Поговоріть з чоловіком, але при цьому будьте готові до будь-якого його вердикту. Пам’ятайте, що це вже колишній чоловік, і він вам абсолютно нічого не зобов’язаний.
Визнайте свої недоліки. Це дуже може допомогти відновити відносини. Можна навіть дружно обговорити, як спробувати уникати їх у майбутньому. Будуйте свою розмову обдумано. Наприклад, буде добре, якщо ви скажете: «Пробач, що останнім часом так часто пиляла тебе, насправді мені абсолютно не підходить і не до вподоби цей образ. Потрібно просто частіше проводити час разом, розмовляти, обговорювати проблеми, щоб більше довіряти один одному ». Можливо, після таких слів і ваш чоловік захоче за щось попросити прощення і також усвідомлює і свою провину в розлученні.
Обговоріть разом всі ваші проблеми, які потягли за собою розлучення. Можна навіть придумати вихід з них, якщо раптом вам знову доведеться з ними зіткнутися. Починаючи нові відносини, нехай старі проблеми залишаться позаду і перетворяться просто в досвід.
Не варто відразу з’їжджатися. Нехай процес зближення йде поступово. Ходіть на побачення, насолоджуйтеся один одним, нехай романтика і довіра повернуться у ваші стосунки.
Для початку можете спробувати побудувати з екс чоловіком дружні відносини, сходити в кіно або театр, зустрітися в колі друзів, а далі подивитися, як будуть рухатися ваші відносини. Спостерігайте і ловіть момент як можна поліпшити стосунки з чоловіком.
Постаратися все забути і пробачити. Швидше за все, цей момент буде найскладнішим на шляху відновлення ваших відносин, причому для обох. Але, якщо вам вдасться пройти цей етап і насправді все забути і пробачити, а також поклястися один одному, не повторювати помилок знову, то ваші відносини можуть стати навіть набагато щасливішими, ніж були до розлучення.
Також ви можете звернутися до фахівця і послухати поради психолога як повернути чоловіка.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...