Як посадити чоловіка собі на шию

Як посадити чоловіка собі на шиюВи ніколи не помічали, які дивні метаморфози відбуваються з нашими чоловіками в процесі сумісного життя? Спеціально для дівчат, які бажають зіпсувати свою другу половинку і написані ці рекомендації

1. Звільніть його від всіх клопіт по будинку. Ви ще не навчилися самі пригвинчувати кран і лагодити несправну проводку? Саме час починати. Чоловіки – вони, знаєте, такі ніжні істоти. Ще струмом торохне.

2. Прибирання – жіноче і лише жіноча справа! У жодному випадку не напружуйте його протиранням підвіконня. А що таке "пилосос", він і знати не повинен. Якщо вже знає, докладіть всі зусилля до того, щоб скоріше забув.

3. Якщо чоловік все ж таки проявив зайву ініціативність і повозив ганчіркою в коридорі, терміново починайте його лаяти. Непарламентські вирази допускаються. Спаси вас хвалити його за виконану роботу.

4. Чоловіку нічого робити в продуктових магазинах. Пам’ятайте: українська жінка створена для метушні по хатах, що горять, і зупинки коней на скаку. Що там якісь двадцять кіло продуктів на тиждень. Тьху, дрібниці. І, до речі, раз вже ви зайшли в магазин, прихопіть пару пива. Ні, кращі все ж таки дві пари. Раптом не досить.

5. Полюбіть футбол. Під пиво.

6. Частіше запрошуйте додому свою найкрасивішу подругу. Просіть її одягатися в міні і декольтовані майки.

7. Зізнайтеся йому, що обожнюєте його брудні шкарпетки у себе на подушці. І що немає миліше видовища, ніж чоловік, що колупає в носі.

8. Готуйте тільки його улюблені страви. Якщо ви не впевнені, що йому більше на смак – паста болоньєзе або піні з баклажанами, не соромтеся перепитувати.

9. Сніданок подавайте в ліжко.

10. Будьте передбачуваними у всьому, що стосується його маленьких слабкостей. Щодня вечорами на дивані його повинен чекати теплий плед, телевізор, включений на спортивному каналі, пиво в холодильнику, ви в негліжі в ліжку. Що-небудь з цього списку йому напевно прийдеться до душі. Що? Ви втомилися? Забудьте це слово.

11. Будьте готові. Завжди і до всього. Від секс-марафону до походу в Альпи з температурою 38 і зламаною ногою.

12. Зарубайте собі на носі: у вас ніколи нічого не болить і хворіти не можна. Чоловіка ж слід укладати в ліжко, завертати в теплі ковдри і напихати чаєм з медом/малиною/м’ятою при першому ж чиханні. І бути йому дбайливою матір’ю до тих пір, поки сам не стомиться.

13. Пам’ятайте: психіка чоловіка – крихка і тонка матерія. У жодному випадку не примушуйте його нервувати і переживати. Дзвоніть кожну годину, десять разів на дню, коли не дзвоните – пишіть есемески. В кінці не забувайте додати, як сильно ви його любите, який він чудовий і що краще його немає в світі явища.

14. У жодному випадку не навантажуйте його своїми проблемами. Забудьте, що вони у вас є. На фоні програшу його улюбленої команди і подряпаного на стоянці бампера ваші діряві чоботи, звільнення з роботи і падіння зі сходів – нісенітниця і дрібниці.

15. Трохи менше говоріть про себе. Краще взагалі не говоріть, він вас і так бачить і все про вас знає. Говорити слід тільки про нього. Внутрішній світ чоловіка духовно багатий і багатогранний. Життя не досить щоб пізнати і десяту його частину, так що не відволікайтеся на розповіді про своє дитинство. Краще послухайте, що саме сказав йому вчора Колян, це цікаво! Перепитуйте, якщо чогось не зрозуміли. Загалом, виявляйте непідроблену цікавість до бесід.

16. Якщо він не хоче нікого бачити і ні про що говорити – станьте маленькою, непомітною мишею. Ходіть навшпиньки. Краще взагалі розчинитеся в повітрі.

17. Бережіть його фінанси. Не дозволяйте платити за вас. А краще платіть за двох.

18. Купуйте йому частіше подарунки. Чим дорожче, тим краще. Хай звикає до хорошого. До поганого він ще встигне звикнути, коли ліміт вашого терпіння вичерпається.

Виконуючи ці рекомендації, пам’ятайте: процес перетворення чоловіка в ідеал на основі даних порад незворотній. І перевихованню одержаний екземпляр не підлягає. Точніше, не піддається.

Джерело: women.itop.net

Поділитися в...

Вас може зацікавити...