Як помститися йому, якщо він тебе кинув

Як помститися йому, якщо він тебе кинувВін пішов до іншої жінки, взяв тайм-аут… Неважливо, як позначити дану ситуацію, значення залишається один – він тебе кинув. Тут є два шляхи – цивілізований і не дуже. Перший полягає в тому, щоб забути, пробачити і відпустити. Не дуже цивілізований – це помста. По великому рахунку, всі жінки злопам’ятні і мстиві. Ми рідко прощаємо образи, поразки, зради. Але як краще помститися йому за все?

Спосіб 1. Псування майна

В будь-якого чоловіка є якась власність: машина, улюблений комп’ютер або ноутбук, плазмовий телевізор, КПК, мобільний телефон, нарешті. Так от, один із способів: гарненько зіпсувати його улюблені "іграшки". Вид і об’єм помсти залежить лише від тебе і твоєї фантазії.

Існують, звичайно, і цікавіші варіанти: намалювати або написати фарбою щось на його машині, навіть крихти від хліба можуть піти в справу – посип ними капот машини. Буквально за годину він не впізнає свою машину.

Обов’язкове правило: не виходь за рамки закону, інакше помста може спричинити за собою вкрай неприємні для тебе наслідки, від грошових штрафів до збудження кримінальних справ.

Спосіб 2. Подружитися з його новою коханою (якщо така є)

Ніякий чоловік не витримає, якщо побачить мило базікаючих за чашкою чаю в кафе своїх жінок: колишньою і нинішню. Адже те, що знаєш ти про свого колишнього чоловіка, не завжди повинна знати його подруга.

Спосіб 3. Зіпсувати його репутацію

Дуже жорстокий спосіб помсти. Репутація для чоловіка, що особливо добився чогось в цьому житті, – одна з найважливіших речей, яку він цінує навіть більше, ніж майно. Можна, наприклад, повісити оголошення на сайтах знайомств про те, що "чоловік-гей шукає супутника життя", вказавши при цьому його номер телефону, повісивши фотографію і заповнивши більш детальну анкету, що додається. Можна влаштувати те ж саме, розвісивши оголошення на стовпах по місту (як це неодноразово робилося в телепередачі "Клуб колишніх дружин").

Спосіб 4. Завести новий роман з його кращим другом/спільним знайомим

Природно, даний факт повинен стати надбанням громадськості. Твій колишній коханий неодмінно повинен про це дізнатися одним з перших. Якщо з ним ти ніколи не ходила на футбол, ненавиділа пиво і не носила коротких спідниць – в нових відносинах все повинне бути по-іншому. Гарантую, твій колишній не тільки задумається про те, чи правильно він вчинив, коли кидав тебе, але і сто разів обдумає: а чи знав він тебе, твій характер, звички і хобі.

Не забувай, що новий коханий – теж людина, і якщо з ним ти знаходишся лише заради помсти колишньому чоловіку, варто вчасно зупинитися, щоб не сильно ранити людину.

Спосіб 5. Стати краще

У всіх значеннях цього слова. Найжахливіша помста для будь-якого чоловіка – це бачити свою колишню дівчину/дружину щасливою, красивою, успішною. Покажи чоловіку, що і без нього ти можеш жити, радіти, спілкуватися. Навіть якщо в реальності на душі кішки шкребуть. І якщо він побачить тебе новою і життєрадісною – обов’язково захоче повернутися, або, принаймні, пошкодує про ваше розставання.

Дізнайся, як пережити розставання

Джерело: www.sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...