Як помиритися з дівчиною: 3 простих способи

ssoraЧоловіки, якщо «косячать», завжди намагаються загладити свою провину, але не завжди знають, як це зробити, щоб кохана блискавично їх пробачила. Спеціально для вас, чоловіки, ми підготували кілька порад, як помиритися з дівчиною і трохи її здивувати.

1. Заговори першим

Усі дівчата чекають першого слова від хлопця, навіть якщо вони і не праві. Не варто випробовувати її терпіння, тим більше, якщо ти винен, і грати в мовчанку. Заговори першим. Скажи, що винен, що любиш, підключи якості дипломата, і будь-яка жінка здасть свої позиції.

2. Не забувай про свою чарівність

Якщо ти не сильно проштрафився, швидше за все, дівчина злиться тільки заради того, щоб ти швидше загладив власну провину. Підключи чарівність, згадай, від чого тане твоя благовірна, скажи, що винен і що ти оце востаннє так вчинив … Дівчина виразно посміхнеться і швидко тебе пробачить.

3. Більше пристрасті

Як не смішно, але пропоную пригадати фільми про кохання, де хлопцеві дають ляпаса, а він у відповідь згрібає дівчину в оберемок і пристрасно її цілує. Спробуй і ти так, твоя улюблена буде в захваті. Дій, підключай фантазію, старайся, а головне — менше засмучуй свою кохану!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...