Як поліпшити роботу мозку: ТОП-3 продукти

Як поліпшити роботу мозкуПроблеми з пам’яттю, хронічна втома і складності при концентрації уваги? Ці продукти допоможуть поліпшити продуктивність мозку.

Жирна риба

У твоєму холодильнику просто обов’язково повинні бути лосось, форель, скумбрія або сардини. Риба насичує організм незамінними жирними кислотами. Нервові волокна, що передають повідомлення між клітинами мозку, ізольовані жировою тканиною під назвою мієлін. Щоб цей ізолятор не руйнувався, в раціоні має бути певна кількість здорових жирів. Омега-3, як відомо, допомагає побудувати мієлін, тому “рибна” дієта здатна поліпшити функції мозку.

Яйця

Як і жирна риба, яйця багаті омега-3, але є ще парочка підсилювачів мозку, які в них містяться. Це вітаміни D і E12 (модулятори розвитку мозку) і холін. Холін грає важливу роль в метаболічних процесах і діє як нейромедіатор, який покращує пам’ять і когнітивні функції.

Темний шоколад

Ти напевно чула, що чорний шоколад корисний для серця, але не менш важливий він і для роботи мозку. Вчені виявили, що він містить флавоноїди, який покращує функції мозку у людей, що борються з втомою і навіть з наслідками старіння. Флаваноли зазвичай містяться в червоному вині, зеленому чаї і ягодах.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...