Як подолати страх перед пологами?

Як подолати страх перед пологами? До пологів залишилися лічені дні, і страх росте з кожним днем. Чому багато жінок так бояться пологів?

Страх перед пологами можна пояснити двома причинами. Перша причина страху – не знання того, що відбуватиметься під час пологів, і як вони протікатимуть. А друга причина виникнення страху – коли жінка прочитала величезну кількість літератури і наслухалася страшних історій про те, через які страждання бувають під час пологів.

Щоб розсіяти страхи першої ситуації, необхідно озброїтися знаннями про фізіологію пологів і взнати – як правильно поводитися під час пологів.

Для того, щоб зорієнтуватися і не розгубитися на пологах – запишіться в групу підготовки до пологів. Вас там навчать техніці природного знеболення, диханню, яке дуже важливе при пологах, а також покажуть найефективніші родові пози.

Замість того, щоб читати і слухати страшні історії про пологи, правильно підготуйтеся до своїх легенів і простим пологам! Для того, щоб страх відступив вам потрібно бути упевненими в своїх діях, тому підготуйте своє тіло фізично і настройтеся емоційно. Чим краще ви підготовлені фізично і спокійні емоційно, тим легше пройдуть пологи. Усвідомлення цього дасть вам упевненість і прожене страх, який до того ж сковує і може утруднити пологи.

Психологи радять під час пологів забути про себе, а думати про малюка – йому набагато страшніше і він чекає від вас підтримки, а не страху. Адже якщо боятиметеся і ви, дитині буде дуже важко перенести цей важливий для нього момент. Будьте набудовані на краще, випромінюйте упевненість, не бійтеся і тоді дитина відчує ваш настрій і, звичайно, набагато краще емоційно перенесе народження. Від того, як малюк перенесе пологи, може залежати подальший його фізичний і емоційний розвиток.

Між пологами і страхом є конкретний зв’язок, чим більше ви боїтеся – тим складніше протікатимуть пологи. Ви помічали, що коли ви боїтеся, внизу живота починають напружуватися м’язи і живіт починає боліти. Саме ця напруга може примусити матку, що вже розкрилася, закритися знов, через що пологи стануть дуже довгими і хворобливими.

Не стоїть бояться пологів, це природний процес, прислухайтеся до свого організму і настроюйтеся на найкраще. Легких вам пологів!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...