ЯК ПОДОЛАТИ ЛІНОЩІ І ВСТИГАТИ БІЛЬШЕ: ПОРАДИ ДЛЯ БІЗНЕС-МАМ

Бути мамою і при цьому будувати кар’єру – завдання не з легких. Але не слід забувати, що немає нічого неможливого.

Головне – правильно розподілити свій час і не дозволяти собі прокрастинувати. Інакше вся система порушиться. Але для початку ми пропонуємо дізнатися, як же все-таки впоратися з лінню.

Візуалізуйте ваші бажання

Часто ви лінуєтеся просто через небажання робити важливе завдання. Спробуйте уявити, до чого може привести її виконання. Не через місяць чи два, а з погляду довгострокової перспективи. Наприклад, закритий дедлайн сьогодні може стати стимулом для роботодавця підвищити зарплату. Отже, ви зможете дозволити собі відпочинок на морі.

Виділіть проміжні цілі

Відразу зловити щуку неможливо. Тому треба починати з дрібниці. Діліть масштабні цілі на менші. Таким чином ви не боятиметеся їх виконувати, а значить, і місця для страху також не буде.

Складіть собі розклад

Так, багатьом це здасться нудним. Але саме завдяки розкладу ви можете встигати виконувати багато завдань більш ефективно. А у глобальному сенсі ще й викроювати час на сім’ю та дітей. При цьому лінощам точно не буде місця у вашому домі.

Ставте собі дедлайни

Найпростіше виконати завдання тоді, коли є певний дедлайн. Це дисциплінує, і дає більший поштовх для вашого розвитку. Не бійтеся їх собі ставити. Адже добре продуманий дедлайн гарантує якісніше виконання роботи.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...