Як почати нові стосунки після розлучення, з дітьми

відносиниЗбудувати нові відносини після розлучення саме по собі є нелегкою справою, а якщо після шлюбу залишилися діти, то труднощі, з яким доведеться зіткнутися, можуть збентежити деяких представниць прекрасної статі. Хоча ідея на перший погляд і може здатися лякаючою і неперспективною. А деколи просто незрозуміло – з чого почати ?! Нові знайомства можуть виявитися цілком можливими і куди більш щасливими, ніж ті, які вже закінчилися.

Справа в тому, що наявність дитини не може бути причиною відмови від нових відносин, всі проблеми криються в нашій голові і в тому що ми там собі надумали і нафантазували. Просто треба дотримуватися деяких правил коли ви будуєте стосунки після розлучення і маєте дітей від попереднього шлюбу. Хочемо запропонувати вам кілька важливих і дуже корисних порад, про які варто пам’ятати, якщо у ваші плани входить заново почати зустрічатися.

Поради – Як почати нові стосунки після розлучення якщо у вас є діти:

  1. Починайте поступово. Розлучення неприємне, хворобливе і може ускладнити ваше життя. Почавши серйозні стосунки надто рано після розлучення, ви зможете нашкодити не тільки собі, а й дітям. Спробуйте дивитися на все в перспективі: ставте основною метою для себе познайомитися і при цьому добре провести час, залишаючи при цьому всі ваші варіанти актуальними. Гнучкість відмінна якість для майбутнього партнера, так що якщо ви відчуваєте легкість і невимушеність під час побачення, це означає що ваші стосунки скоріше всього підуть гладко.
  2. Не допускайте того, щоб ваша дитина дізналась, з ким ви зустрічаєтеся до тих пір, поки відношення не переростуть у щось серйозне. Проблема знайомства дитини з вашим новим другом полягає в тому, що дитина, ймовірно, може емоційно прив’язатися до нього, а потім випробувати емоційний біль або заплутатися, якщо ваші відносини раптом закінчаться. І справа не тільки в цьому, він може звикнутися з ідеєю того, що ваші стосунки то починаються то закінчуються і припинити чекати того, що в його житті коли-небудь з’явитися серйозний дорослий чоловік. Так що завжди серйозно подумайте, перш ніж знайомити ваших дітей з вашою новою пасією.
  3. Не зосереджуйте вашу увагу на пошуку надійного партнера. Так, це важливо, знайти когось для побудови постійних і стабільних відносин, але це не зовсім вдала ідея намагатися зустріти людину тільки тому, щоб не бути однією, щоб бути захищеною … Відносини, побудовані на цьому, в підсумку не приведуть ні до чого і швидко себе вичерпають. Ні в якому разі не будуйте серйозних планів на кожного з ким ви зустрічаєтеся, поки не відчуєте справжню любов, що у вашого друга виникають наміри взяти на себе всю відповідальність за ваші стосунки. Це знизить шанси розставання при кожному новому романі. Чоловіки не завжди люблять натиск і не люблять брати відповідальність коли їх примушують до цього.
  4. Завжди будьте впевнені в собі, перш ніж вступати в нові відносини. Діти бачать як ви себе почуваєте, вони розуміють, що ви впоралися з тяжкістю розлучення і досі вірите в стосунки. Відповідно самі починають відчувати себе більш спокійно, комфортно і в безпеці! Це зовсім не означає, що ви повинні бути безтурботні і з головою зануритися в побачення з усіма, хто має штани на собі … ні, але ваш душевний комфорт дуже допоможе вашим дітям прийняти життєві ситуації такими, як вони є і зрозуміти, що їхня мама може бути ще щасливою …. Якщо ви знаєте, що розлучення не здатне визначити ваше майбутнє і ви досі вірите в нові відносини, то такого роду віра благотворно позначиться і на ваших дітях.

Як почати нові стосунки після розлучення коли у вас є діти? Не зациклюватися на собі і своїх думках. Пам’ятати, що з вами поруч знаходиться дуже залежний від вас чоловічок як фізично так і емоційно. Ваш комфорт це його комфорт! І найбільша помилка це коли в голову приходить думка, типу: Я присвячу своє життя тільки дітям (дитині), більше ніяких відносин!

Скільки після цього відбувається трагедій і народження нещасних доль. Тільки якщо ти щасливий сам, ти можеш принести щастя іншому, а самопожертва ще нікому не принесла щастя !!!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...