Як побороти депресію природним шляхом?

Як побороти депресію природним шляхом?Щоб побороти депресію зовсім не обов’язково звертатися до фахівців.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, приблизно 350 мільйонів людей страждають від депресії в усьому світі. Як правило, депресія приходить не одна, а з цілою низкою складних ознак і симптомів, в тому числі почуттям безнадійності і відчаю, фізичним болем, втомою, проблемами з прийомом їжі і сном, а іноді навіть думками або спробами самогубства.

Однак поряд з лікуванням і консультуванням у фахівців, є багато способів, як природним шляхом знову повернутися до життя. Більшість з них настільки прості, що вони можуть тебе здивувати!

Регулярні фізичні вправи

Так, це може бути нелегко, особливо через втому, яка дістанеться тобі “в подарунок” разом з депресією. Однак, якщо ти почнеш займатися спортом або хоча б виконувати найпростіші вправи, завдяки ендорфінам, твій емоційний стан відразу ж покращиться. Крім цього, регулярні фізичні вправи можуть допомогти подолати стрес, який часто супроводжується з депресією.

Стрес-менеджмент

Нездатність впоратися зі стресом часто є основною причиною депресії. Щоб побороти депресію, потрібно спочатку позбутися від стресу. Щоб подолати почуття тривоги, займися йогою, медитацією або мистецтвом тай-чи.

Здорова дієта

Люди, які страждають від депресії, як правило, або занадто багато їдять, або навпаки – мало, що не може не відбитися на вазі і самопочутті. Тому потрібно переглянути свій раціон харчування! Збалансована дієта може допомогти впоратися з депресією і підтримати рівень цукру в крові. Вона також збагатить твій організм вітамінами і мінералами, які потрібні для нормального функціонування нервової системи.

Природні добавки

Існує безліч трав і натуральних добавок, які можуть допомогти викорінити депресію. Одним з них є риб’ячий жир, який допомагає підтримувати здоровий баланс в організмі, а також позитивно впливає на функціонування нервової системи. Ще одні ліки від депресії – звіробій. Як стверджують медики, ця рослина збільшує рівень серотоніну, який називають “гормоном щастя”. Проте, перед тим, як починати приймати якісь добавки, ти повинна обов’язково проконсультуватися з лікарем!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...