Як підвищити шанси завагітніти

sansВирішивши завести дитину, будь-яка сімейна пара розраховує на швидкий результат, однак не все завжди іде за планом. Комусь це дається легко, а для когось настання вагітності – довгий процес. Як допомогти в цій ситуації? Ось інформація до роздумів.

Відпочинок

Життя в постійному цейтноті приводить організм у стан стресу. Сюди ж додається нав’язлива ідея про зачаття дитини. Відпочиньте від цих думок, вирушайте у відпустку. Бажаний час відпустки – весна або осінь, адже це період, коли фертильність чоловіка найбільш висока.

«Зловіть» овуляцію

Жінка стає найбільш плодовитою в період овуляції (вихід яйцеклітини для запліднення). Засікти цей момент можна за допомогою вимірювання базальної температури, тестів на овуляцію, узі-моніторингу. Відстежте день овуляції і працюйте над зачаттям.

Відміна таблеток

Якщо ви проходите гормональне лікування або будь-яке інше, відмініть всі курси за кілька місяців до передбачуваної вагітності. Нехай організм передихне від хімії, очиститься і підготується до зачаття. Іноді, після скасування ОК відбувається суперовуляція, коли дозрівають відразу 2 яйцеклітини.

Приймайте вітаміни

Забезпечте себе і майбутню дитини комплексом необхідних вітамінів. Найбільш потрібними є фолієва і аскорбінова кислоти, вітамін Е. Прийом рекомендують почати за 3 місяці до планування.

Спеціальна дієта

Правильно харчуйтеся в період планування вагітності, не сідайте на дієту, але і не перевищуйте свою звичайну вагу. Занадто худі жінки, так само як і повні, часто мають проблеми із зачаттям.

Виключіть алкоголь і куріння зі свого життя

Не перестарайтеся. Не варто займатися любов’ю щодня, або навіть більше. Такий режим статевих відносин швидко виснажує запаси чоловічої сперми, а це призводить до складнощів у зачатті навіть у день овуляції. Практикуйте статеві стосунки через день, це найбільш оптимальний варіант.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...