Як підтягнути шкіру після пологів?

Як підтягнути шкіру після пологівУ післяпологовий період животик молодої мами часто виглядає не кращим чином. Безумовно, він виглядає менше, але от шкіра провисає і стає в’ялою. Повернути їй колишню привабливість і еластичність можна різними способами. Вельми приємним і ефективним варіантом служить масаж.

Оскільки в перший рік життя малюка знайти вільний час практично неможливо, викроїти пару годин на відвідування фахівця також не виходить. Залишається займатися масажем самостійно в той час, коли дитина спить. Багато знань і навичок для цього не потрібно, але варто дотримуватися основних правил, щоб ефективно і безболісно допомогти втомленому організму.

Перш ніж починати сеанс, необхідно підготувати все для масажу. Знадобиться чисте простирадло або пелюшка, рушник, а також масло для підвищення ефективності процедури і легкості ковзання кистей. Простирадло необхідно розстелити на ліжку, а масляну суміш злегка підігріти, уникаючи закипання і перегріву. Якщо руки теплі, масло можна підігріти в долоньках.

Відмінно підходить для підтягування живота кокосове масло, оскільки воно містить масу живильних речовин (жири, кислоти, вітаміни і мікроелементи) і рекомендовано навіть для чутливого шкірного покриву. При необхідності їм можна змащувати навіть немовля.

Натуральне кокосове масло дозволяє повернути шкірі ніжність і еластичність. Оскільки масування також спрямоване на досягнення цієї мети, ефект стане помітний набагато швидше. Головне приділяти масажним процедурам щодня хоча б десять хвилин.

Коли все для масажу вже готове, можна приймати зручну позу. Найкраще лягти на спину, зігнути ноги в колінах, під голову покласти зручний валик або подушку. Перший рух, що використовується як би для розминки, називається погладжуванням. Необхідно робити кругові рухи за годинниковою стрілкою, поступово підсилюючи натискання, але не переступаючи рівень комфорту.

Надалі шкіру потрібно пом’яти, здійснюючи обертальні рухи від низу живота до ребер. Починати вправу слід з правої нижньої частини, далі рухатися по лівій нижній частині і, нарешті, підніматися нагору. Потім робиться погладжування від ребер до пупка відразу двома руками і після «підштовхування». При цьому ліва рука натискає на поверхню, а права як би намагається штовхати складки.

Ще одна ефективна вправа пиляння. Руки кладуть ребром і в такому положенні роблять рухи «вперед – назад». Одна кисть при цьому завжди рухається вперед, а інша – назад. Завершується сеанс погладжування подушечками пальців.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...