Як підтримати чоловіка, якщо він втратив роботу?

Як підтримати чоловіка, якщо він втратив роботу?Чоловік, що залишився без роботи, особливо сильно потребує підтримки коханої жінки. Що робити, якщо чоловіка звільнили? Як його заспокоїти, допомогти? Давай шукати правильний підхід разом!

Зовні твій коханий може не показувати, але насправді йому дуже важко. Не роби чоловіка винним у ситуації, що склалася. Неприємність вже сталася, так що твої закиди подіють на чоловіка гнітюче. Крім того, напевно він зараз нервує, а моралізаторство ще більше виведе його з себе. Не сприймай втрату роботи як щось непоправне. Так, можливо, якийсь час ви будете відчувати фінансові незручності, але це точно не кінець світу.

Дай можливість побути наодинці з собою

Якщо чоловік відмовляється обговорювати ситуацію, прояви терпіння. Він як і раніше потребує твоєї підтримки, але зараз коханому хочеться побути наодинці зі своїми думками. Багатьом представникам сильної статі потрібна самота, щоб все спокійно обдумати і знайти вихід. На відміну від жінок, яким часто для того, щоб заспокоїтися, життєво необхідно обговорити подію з подружками. Дозволь чоловікові самостійно впоратися з проблемою, якщо йому так хочеться. Допомагай тоді, коли він попросить. Та не нав’язуйся.

Залишайся на його стороні

Намагайся захистити чоловіка від моралей друзів, близьких і родичів. Представники сильної половини людства бояться неповаги і засудження. Підтримуй чоловіка в будь-якому починанні. Просто потрібно щиро вірити в те, що у нього все вийде, любити і оберігати від думки сторонніх. Залишившись без роботи, чоловік стає більш вразливим. Якщо звідусіль він буде чути тільки критику, у нього можуть зовсім опуститися руки.

Ніякого жалю!

Сильний і гордий чоловік не захоче, щоб його жаліли. Не треба сюсюкати: він уже дорослий хлопчик. Зараз твоєму коханому потрібно міцний тил, а не матуся, яка буде витирати сльози. Кращий спосіб підняти настрій своєму супутнику – продемонструвати почуття гумору і оптимістичний погляд на ситуацію. Зберігай спокій, жартуй, намагайся розрядити обстановку.

Вибираємо стратегію

Якщо ваших заощаджень недостатньо, а перспективних вакансій поки немає на горизонті, запропонуй чоловікові знайти підробіток. Він цілком може займатися фрілансом і паралельно відстежувати ситуацію на ринку праці. Нехай віддалена робота буде не така прибуткова, але це все ж хоч якийсь дохід. Ти не повинна намагатися забезпечити сім’ю сама.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...