• Без категорії

Як підняти чоловіка з дивана

Як підняти чоловіка з дивана

Чоловік проводить вечори з телевізором, приставкою, комп’ютером, але не з вами?

Печера сили

Як правило, чоловіки «сідають» на диван після 30-35 років, у віці, коли починається зниження рівня тестостерону. Довгий час вважалося, що це тільки статевий гормон, але на сьогоднішній день добре відомо – від рівня тестостерону залежить енергія, працездатність, розумова діяльність, амбітність, винахідливість та інші якості. Тобто це – головне паливо чоловіків. При зниженні його рівня відбувається знебарвлення фарб життя у всіх проявах, з’являється бажання відпочивати. Тут і виникає диван з телевізором або комп’ютерною грою. Чому саме він? У чоловічому алгоритмі поведінки є такий феномен під назвою «печера». Якщо жінка заповнює свою енергію в процесі активного спілкування, коли вона може висловити емоції, отримати схвалення, підтримку, то сильна половина має потребу в тому, щоб його залишили один на один з собою. Тому, прийшовши з роботи, чоловікові життєво необхідно побути у своїй «печері» і таким чином заповнити витрачений за день тестостерон. Останнє, що йому хочеться, – це відповідати на питання і приймати поради.

Чи винна я?

Що відбувається, коли чоловік вважає за краще компанію комп’ютера, ніж дружини? Виникає непорозуміння. Він чекає від неї правильної з його, чоловічої, точки зору реакції, а вона хоче того ж самого, але зі своєї точки зору. Жінки часто схильні вбачати в цій ситуації зниження інтересу до своєї персони. Коли чоловік і жінка сумісні за всіма показниками, тобто не можуть один без одного дихати і дуже цим станом задоволені, то, швидше за все, дружина в тязі до дивану не винна. В такому випадку треба задуматися про причини фізичного характеру. Але якщо в парі спостерігається відсутність спільних позицій, спільної мови, присутнє небажання розуміти, коли чоловікові комфортно, а коли ні, то чоловік пішов від спілкування в телефон, телевізор, книгу. Та куди завгодно, тільки б не приділяти час і увагу колись коханій жінці.

План дій

  • Якщо бачите, що ваш чоловік щільно влаштувався в своїй «печері», слід задати собі питання: «Він втомився в принципі або від мене?». Чи відчуваєте частку своєї провини? Тоді починайте займатися собою для власного зростання. Як саме? Тут не може бути загальних рекомендацій, одній жінці на користь піде нове хобі, іншій – заняття спортом. Тільки робіть це не заради того, щоб здивувати чоловіка, а для себе, щоб стати ще краще.
  • Зменшіть кількість своєї присутності в його житті. Якщо зазвичай дошкуляєте чоловіка дзвінками і есемесками, коли він знаходиться на роботі, не робіть цього. Згадайте, що чоловіків приваблюють жінки винахідливі, непередбачувані, які хочуть весь час змінюватися, бути в формі, дивувати. Нехай він думає, чим таким ви зайняті, чому зникли з його поля зору.
  • Не влаштовуйте сцен, досліджуйте свого чоловіка, уважно спостерігаючи за ним з боку, вивчаючи його інтереси. І тоді, відновивши сили, він сам захоче подбати про вас із вдячності. Почуття подяки разом з відновленим тестостероном творить чудеса.
  • Працювати над відносинами дуже складно, якщо є фізіологічний компонент, що не залежить від вас. У цьому випадку потрібна стимуляція ззовні. Існують немедикаментозні способи підвищення тестостерону. І жінка може їх використовувати. Робити це краще опосередковано, а не говорити про проблему прямо. Потрібні мудрість, такт. Наполегливо, але не агресивно спокушайте чоловіка, навіть якщо він натякає, що йому зараз не до цього. Разом займайтеся фізичними вправами, придумайте для вас двох творче хобі, перегляньте свій раціон у бік більш здорового харчування, збагатьте його морепродуктами, продуктами, багатими на білок, овочами. Подібна спільна боротьба зі стресом сприятиме заповненню чоловічого гормону.
  • Коли домашня терапія не діє, слід проконсультуватися з лікарями. На допомогу прийдуть андролог, уролог, ендокринолог і психотерапевт.

Як розгледіти Обломова

Справжній мачо – це сухорлявий, енергійний, оптимістичний, стрімкий чоловік, з іскоркою в очах. У нього глибокий голос, він авантюрист з хорошим почуттям гумору, самоіронією, постійно прагне здивувати і порадувати жінку. Диванний – мало до чого відчуває інтерес і вважає за краще пасивний відпочинок активному.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...