Як підібрати стильний одяг великих розмірів

жіночий одяг великих розмірів
Дуже часто повні люди соромляться свого тіла, ховаючи його під безформними балахонами. Однак, ми хочемо вас запевнити, відсутність параметрів «90-60-90» – зовсім не привід так одягатися.

Стильний одяг, який має великі розміри, для повних жінок – це, при правильному підході, прекрасна можливість висловити свою індивідуальність. Дама з «пишними» формами може легко довести, що вона красива, жіночна і чарівна.

Кожна людина унікальна і неповторна, однак не всім вдається знайти свій стиль. Повні жінки вважають це абсолютно непідйомним завданням. Частково вони мають рацію, оскільки більшість магазинів пропонують одяг в діапазоні 42-48 розмірів. Наряди розмірів побільше часто виглядають мішкувато і безформно.

Перед тим як купити жіночий одяг великих розмірів, визначте ті фасони, кольори і матеріали, які підкреслять достоїнства вашої фігури і приховують недоліки. Це, взагалі-то, універсальна порада для людей будь-якої повноти і комплекції.

Сміливо експериментуйте. Приміряйте всі можливі моделі, які є в магазині – результат може бути несподіваним, і вам підійде саме те, на що ви б не звернули увагу.

Запам’ятайте: стильно – це не обов’язково одягнутися за останнім писком моди. Ваш особистий стиль може відрізнятися від того, що пропонують в поточному сезоні імениті дизайнери. Адже їх творіння можуть вам і не підійти, і це абсолютно нормально.

Вибирайте одяг тільки вашого розміру, тільки він підкреслить достоїнства фігури і приховає недоліки. Намагаючись зменшити себе, вибравши одяг менших розмірів, ви, швидше за все, будете виглядати безглуздо.

Майте на увазі, що, наприклад, штани із заниженою талією зовсім не пасують повним людям, оскільки невигідно відкривають нижню частину спини. В даному випадку, це не стиль, а несмак.

Але не вдавайтесь в крайнощі. Вибираючи светри і кофти великих розмірів, не варто закривати тканиною все тіло. Запам’ятайте, «бабські» наряди з широкоплечими блузами і спідницями до середини литки не є стильним одягом.

Повна жінка, насправді, має чудові форми, які ні в якому разі не можна наглухо ховати. Наприклад, на www.ital-moda.com ви можете вибрати наряд з V-подібним вирізом, вигідно підкресливши груди. Якщо у вас красиві ноги, носіть спідниці та сукні, замість штанів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...