Як підібрати ортопедичний матрац на час вагітності

ортопедичний матрац під час вагітності

Здавна про вагітну жінку говорили, що вона носить в собі ангела, тому всіляко оберігали її. А супутниками вагітності часто є поганий сон і безсоння. У деяких майбутніх мам відбувається збій біоритмів, хилить до сну в обід або після їди. І все тому, що організм вагітної жінки перебудовується на режим малюка. Однак, дрімота, поганий сон вимотують вагітну, підривають її нервову систему.

Недосипання загрожує токсикозом, який веде до набряклості рук і обличчя, головних болів і болів в животі, нудоті і блювоті.

При вагітності жінка відчуває важкість і болі в спині, адже збільшуються навантаження на хребет. У цьому випадку панацеєю стає ортопедичний матрац. Він розслабляє спинні м’язи, м’язи шиї, знижує їх тонус і дарує здоровий сон. А вагітна, яка вже готується до народження дитини повинна спати не менше 10 годин.

Матрац для здорового сну

Спеціальних матраців для вагітних жінок не існує, тому потрібно вибирати матраци, здатні повторювати вигини тіла майбутньої мами, які підтримають її спину в прямому положенні. Всіма цими якостями володіють ортопедичні матраци, в них для різних частин тіла призначені пружини різної жорсткості.

Ортопедичні матраци бувають з незалежними і залежними пружинами. У другому випадку ортопедичний матрац має нижчу ціну. Однак для вагітних кращі матраци з незалежними пружинами. Кожна з них знаходиться в окремому мішечку і стискається незалежно від інших пружин. Такі пружини абсолютно безшумні і не створюють хвильовий ефект. Тому для вагітної краще підібрати ортопедичний матрац з незалежним пружинним боком. Саме на таких матрацах живіт майбутньої матусі лежить на поверхні, яка його огортає, дозволяючи жінці зануритися в сон.

Крім пружинних матраців існують і безпружинні (з наповнювачами). Для вагітних найбільш придатними є матраци з натурального латексу або пінополіуретанової піни (можна ознайомитися на сайті http://lifezon.ru/)

Вибір ортопедичного матраца (пружинного або безпружинного) індивідуальний, жінка повинна сама визначити дослідним шляхом, на якому їй комфортніше.

Коли потрібно купувати матрац

Ортопедичний матрац потрібно купувати вже на перших термінах вагітності. У цьому випадку ідеальним є матрац з жорсткою конструкцією. На пізніх термінах необхідний анатомічний, м’який або середньої жорсткості матрац.

Два матраци купувати абсолютно необов’язково, існують двосторонні матраци з м’якою і жорсткою сторонами. Наповнення однієї виконано з кокоса і бавовни (можна використовувати в літній час), другий – з вовни, латексу або ППУ (зберігає тепло взимку).

Всі існуючі моделі матраців представлені у великих багатосторінкових каталогах, за допомогою яких можна вибрати найбільш вдалий.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...