Як підібрати місце для весілля

Оригінальне місце для весілляМісце слід вибирати ще з перших днів підготовки до весілля, бо заклад впливає як на тематику, так і на наповнення торжества.

Наприклад, якщо вибір зупинили на ресторані, який витриманий в українському дусі, то весілля в стилі прованс буде виглядати недоречно. Також, вибравши майданчик, молодята і організатор весілля відразу зможуть зрозуміти, з якими обмеженнями вони зіткнуться (маленька майданчик для танців, неможливість зробити салют та ін.)

Отже, на які речі варто звернути увагу при виборі весільної локації?

1. Місткість

Якщо місце на 40-50 гостей підібрати досить не складно, то зі збільшенням кількості гостей, красивих, відповідних локацій – все менше. На жаль, але досить часто виникають ситуації, коли адміністратор кафе винницы, щоб роздобути клієнта обіцяє “золоті гори” і каже, що посадити можна і 100 і 150 чоловік, при реальній місткості 80-90. Відразу варто зауважити, що посадити-то можна, але гості будуть сидіти занадто близько один до одного і їм це буде незручно. Та й місця для “гарячої точки” і сцени не залишиться взагалі.

2. Інтер’єр весільної локації

Частково ця тема вже порушена вище, але необхідно додати, що дуже важливо, щоб молодята правильно ставилися до вибору майданчика з огляду на її стилістику оформлення.

3. Наявність місця для весільної церемонії

Якщо за сценарієм запланована виїзна церемонія, то варто звернути увагу на можливості самого місця – чи реально здійснити задумане. І це повинна бути окрема зона, а не просто кут банкетного залу.

4. Кухня

Важливість якості приготування меню навіть пояснювати не варто. Якщо їжа в ресторані несмачна, то що б ви не придумали, гості будуть незадоволені. Годувати гостей на весіллі потрібно добре. Треба однозначно визначитися страви якої кухні будуть у вас на столі: Испанская кухня, Італійська, Грецька, Українська чи якась інша.

5. Персонал весільної локації

Це теж важливий фактор. Тому що, якщо персонал непривітний, не готовий йти назустріч проханням організаторів весілля і молодят, то спільної продуктивної роботи не вийде. Подача блюд повинна бути не просто вчасно, а вчасно. Якщо організатор зрозуміє, що за настроєм варто винести торт саме в цей момент, то співробітники ресторану не повинні говорити, що в таймінгу подача лише через півгодини. У цій справі важлива не тільки точність, а й гнучкість і вміння відчувати інших людей.

6. Меблі та посуд в ресторані

При підборі місця варто звернути увагу на меблі і посуд, її якість і наявність в потрібній кількості. Якщо чогось не вистачає або не влаштовує, то питання можна вирішити, взявши в оренду, але про це варто замислюватися не в останній момент.

7. Важливі нюанси

Також варто замислитися про такі моменти, як парковка, відстань від дороги, наявність готелю поруч (якщо будуть гості, яким необхідно розселення) та іншого. Це не вирішальні чинники і можуть бути всього лише додатковим плюсом на користь того чи іншого місця, але звертати увагу на них потрібно.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...