Як підібрати біжутерію до сукні

Як підібрати біжутерію до сукні
Питання про те, як вибрати краще прикраса до певної сукні, хвилює багатьох дівчат та жінок. Насправді зробити правильний вибір зовсім нескладно, якщо керуватися декількома нехитрими правилами.

Пункт перший. Вибираємо форму прикраси.

Якщо Ви вибираєте прикрасу до сукні зі складним принтом, віддавайте перевагу простим нехитрим формам. Навпаки, до однотонної сукні так і просяться прикраси сміливого і складного дизайну.

Пункт другий. Вибираємо колір прикраси.

Підбираючи біжутерію за кольором, можна керуватися двома принципами.

По-перше, принцип підбору кольору аксесуарів до власного типу зовнішності. Так, смаглявим карооким шатенкам краще підійдуть прикраси теплого кольору рожевого золота. Для світлошкірих блакитнооких брюнеток краще будуть холодні відтінки білого золота і срібла. Блондинки можуть відштовхуватися від кольору своєї шкіри. Загальне правило таке: теплі кольори підкреслюються металами теплих відтінків, холодні – навпаки. Зауважимо, однак, що це правило, як і багато інших, має своє виключення, яке називається «ваш смак» 🙂

По-друге, підбираємо аксесуари під колір вашого плаття. Тут буде діяти принцип колірного кола.

colorwheel_large

Якщо ви хочете розставити яскраві акценти, ідеальним варіантом будуть прикраси кольору, додаткового до кольору плаття. Погляньте на картинку: додаткові кольори знаходяться строго один напроти одного. Можна використовувати і сусідні до додаткового кольору.

– І навпаки, якщо ви лише хочете трохи відтінити і доповнити основний колір вашого вбрання, зверніть увагу на кольори, сусідні до основного кольору

Пояснимо на прикладах:

– Красу червоного плаття найкраще підкреслить біжутерія із зеленими каменями. І навпаки.

– Вибираючи біжутерію до фіолетової сукні, зверніть увагу на біжутерію з жовтим декором. Зворотній варіант також буде вірним.

– Синє плаття обіграйте біжутерією з помаранчевим камінням і стразами. Помаранчеве плаття поєднуйте з синьою біжутерією.

Уважні читачки вже готові запитати: а де ж підказка, як підібрати біжутерію до чорної сукні? А до сірої? І, звичайно, до білої? Тут все ще простіше.

До чорної сукні вибирайте будь-які прикраси з яскравим камінням та перлами. Відмінно буде виглядати з такою сукнею біжутерія з різнобарвним декором. І звичайно, класичним є поєднання чорного плаття і білих або червоних прикрас.

Сіру сукню краще прикрасити яскравою біжутерією. Постарайтеся уникнути чорних і білих квітів декору, щоб не зробити свій образ занадто нудним. Класичним є поєднання сірого і червоного кольорів. Ви також можете спробувати більш ніжне поєднання сірої сукні з рожевими прикрасами або менш традиційне – з зеленими. Буде дуже гарно!

Біле плаття буде гарно виглядати з білими або будь-якими різнокольоровими аксесуарами.

Пункт третій. Кількість прикрас.

Часи, коли на вихід дівчата надягали все і одразу давно минули. Якщо Ви подивитеся на фотографії зірок на червоних доріжках, то помітите, що аксесуари вони використовують дуже дозовано.

Щоб Вам було простіше зробити вибір, розділіть прикраси на дві групи: біжутерія на руки (кільця і браслети) і до обличчя (сережки і кулони). Сміливо вибирайте по одній категорії з кожної групи і надягайте. Таким чином, Ви можете скомбінувати в одному вбранні: кільце і сережки, каблучку та кулон, браслет і сережки, браслет і кулон. Якщо дуже хочеться, можна надіти три прикраси. Але не більше!

До речі, це правило добре допоможе, якщо у Вас ніяк не виходить підібрати ідеальну прикрасу до сукні складного крою. Наприклад, складно буває вибрати намисто або кулон до сукні з вирізом човником. Складно – і не потрібно! Сміливо надягайте кільце і сережки – і вважайте, що Ви в самому тренді.

Одною з універсальних прикрас є срібні кільця та браслети, які пасують до більшості суконь.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...