• Без категорії

Як підготуватися до анального сексу?

Як підготуватися до анального сексу?Якщо у вас ще не було практики анального сексу, але ви всерйоз над цим замислюєтеся, керуйтеся нескладними правилами, які допоможуть одержати від такого роду постільних втіх максимум приємних відчуттів.

Дуже бажано, щоб один з партнерів був вже більш досвідчений в справі анального сексу, виступив в ролі вчителя. Що і говорити, партнер з довгим і тонким статевим членом для анального сексу, що є вперше, ідеальний: за рахунок довжини члена полегшується його введення, а товщина мінімізує можливі больові відчуття.

Обов’язково запасіться спеціальною змазкою на водній основі. Всередині презерватива головку статевого члена теж можна змазати змазкою, а ось на стовбур наносити змазку не слід, оскільки він може зісковзнути і залишитися всередині вас.

У жодному випадку не слід поспішати вводити член в пряму кишку. Вперше це повинно відбуватися дуже поволі і обережно. Краще, якщо спочатку ваш партнер введе в анус палець, потім два, рясно змастивши їх змазкою. Супроводжуватися це все повинно відповідними ласками, збудливими і розслабляючими партнерку. Якщо анус партнерки може прийняти два або навіть три пальці, то за справу може братися і статевий член. Чоловік повинен постійно радитися з жінкою, чи варто продовжувати просування углиб. І якщо больові відчуття досить різкі, то слід припинити і продовжити розслабляючі ласки.

Поширеною помилкою є стискання анусу при появі больових відчуттів. Слід максимально розслабитися, оскільки це полегшить виведення пеніса з анусу і мінімізує больові відчуття.

Часто займатися анальним сексом не варто, оскільки відомі випадки, коли постійний анальний секс призводив до провисання сфінктера. Спробуйте підготуватися до анального сексую наперед, самостійно розробляючи анус, наприклад, під час душу, ввівши в нього палець або фалоімітатор.

Безпосередньо перед статевим актом вимийте анус, ввівши в нього намилений палець. Звичайно, якщо чоловік прагне проникнути у вас якнайдалі, то може виникнути ефект "нетримання". При першому досвіді анального сексу краще всього очистити пряму кишку за допомогою послаблюючих засобів або клізми.

Як бачите, премудрості анального сексу невеликі, зате ефект, повірте, надзвичайний!

Дізнайся, чи шкідливо займатися анальним сексом?

Джерело: nashajizn.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...