• Без категорії

Як пережити розрив?

 Як пережити розрив?

Розставання з коханим, розрив відносин, тим більше розлучення часто приводять до сильної депресії. Жінці, емоційній і чутливій, важко пережити цей стан.

Рекомендуємо способи, які допоможуть пережити розрив вибратися з кризи з мінімальними втратами емоцій і здоров’я.
Отже, що потрібно робити:

Поплакати – 2 дні.

Пошкодувати себе – 2 дні.

Розсердитися – 3 дні.

Зненавидіти його – 5 днів.

Розробити план помсти – 3 дні.

Зрозуміти, що все це дурня – 2 дня.

Посміятися над собою – 2 дні.

Припинити згадувати – 5 днів.

Зробити його другом – 3 дні.

Закохатися в іншого – 4 дні.

Прокинутися щасливою на 31-й день.

1 – Поплакати. Вважається, що сльози позбавляють людину від стресу і негативних емоцій або, принаймні, полегшують страждання. Процес це досить інтимний, і глядачі тут ні до чого. Навіщо демонструвати оточуючим опухлу особу і червоні очі? Тому початок курсу краще призначити на вечір п’ятниці, щоб у понеділок вранці піти на роботу, не витрачаючи тонни тонального крему на замазування кругів під очима і не лякаючи нікого по дорозі.

2 – Пошкодувати себе. Цим можна займатися практично цілодобово – але постарайся все-таки, щоб особисте не заважало, так би мовити, суспільному, тобто роботі. Двох вечорів цілком вистачить, щоб повноцінно пошкодувати себе, причому не в гордій самоті, а в компанії подруг. Запроси їх до себе додому, а ще краще – в яке-небудь миле кафе. Попиваючи вино, вимови довгий монолог про наболілий, і хай подруги співчутливо кивають в такт твоїм реплікам типу “Якої ж він негідник!”, “Як він міг!”.

3 – Розсердитися. А ще точніше – впасти в праведну лють. Непогано потопати ногами, що-небудь розбити або зламати порвати всі його фотографії, викинути його подарунки… Головне – не зіпсувати в лихоманці яку-небудь улюблену річ, інакше ти повернешся до першого пункту програми. У особливо важких випадках знаючі люди радять придбати боксерську грушу і бити її, коли надумається.

4 – Зненавидіти його. Цю стадію мало кому вдається минути. Побита приказка про любов і ненависть, між якими один крок, діє в 100% випадків. Примиритися з тим, що тебе не оцінили, зрадили, вважали за краще комусь іншому або просто розлюбили, – болісно важко. Тому перших днів п’ять можеш сміливо обвинувачувати його у всіх смертних гріхах. На рідкість мерзенна погода? Не інакше це той, що твій був шаманить. Зламала каблук на улюблених чоботях? Теж мотив згадати його недобрим словом – адже це ж через нього ти занурилася в сумні думки і не помітила залізяки, що стирчить з-під снігу!

5 – Розробити план мести. Це, безумовно, найчарівніший етап зі всіх, які ми вже пройшли! Більш того, якщо ти обдумуєш, як хороше твоє життя без нього, – це ознака одужання, що починається!

6 – Зрозуміти, що все це дурно. Ця стадія присвячується самоаналізу – не плутати з самовикопуванням! Значення простій: ти розвінчуєш міфи, які сама ж і придумала.

7 – Посміятися над собою. “Сміючись, людство розлучається з своїм минулим” – дуже влучна фраза, підтверджуюча багатовіковий досвід. Люди, яким вдається роздивитися смішне в самих, здавалося б, неприємних ситуаціях, не тільки бережуть свою нервову систему, але і притягають оточуючих як магніт. Скигліїв ніхто не любить. А ще одна розумна людина говорила, що рано чи пізно ми все одно сміятимемося над тим, що здається жахливим в дану хвилину. Так от він вважає за краще не чекати “світлого майбутнього” і сміється, так би мовити, наперед. Здається, відмінна думка!

8 – Припинити згадувати. Це шалено важко, але необхідно. Треба накласти табу на солодкі (і гіркі, втім, теж) спогади. Заборони собі займатися мазохізмом! Щодня говори собі: “Саме сьогодні я не думатиму про нього”. З часом це увійде до звички. Навчися жити сьогоднішнім днем і одержувати задоволення від того, що є. Твоя задача – завантажити себе так, щоб не було ні часу, ні бажання думати про той, що був бойфренд. Тут годяться будь-які способи. Банальні на перший погляд, вони дуже ефективні! Ходи в гості, знайомся з новими людьми, читай книги, на які раніше не було часу, купи нарешті диски, про яких давно мріяла, запишися в басейн або на курси японського…

9 – Зробити ЙОГО своїм другом – це, до речі, в твоїх інтересах. Ти ж не знаєш, як складеться життя: можливо, тобі що-небудь від нього знадобиться? Причому експлуатувати “екса” краще всього з променистою усмішкою на обличчі – оскал шакала нікого не фарбує. Думай про нього з посмішкою, згадуй тільки хороше, але згадуй спокійно, як про давно прочитану книгу.

10 – Закохатися в іншого … і уразити оточуючих блиском в очах, ніжним рум’янцем і загадковою усмішкою. Це, мабуть, найприємніший пункт програми. Як мовиться, кращі ліки від чоловіка – це інший чоловік. Ти запитаєш, чому на таку відповідальну справу я виділяю всього лише чотири дні? Що ж, деяких відчуття захоплює за дві години. До речі, перевірити відчуття легко через віртуальні ворожіння…

11 – Прокинутися, нарешті, щасливої. Тут коментарі зайві.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...