• Без категорії

Як пережити кризу у відносинах?

Як пережити кризу у відносинах?Чи можливе сімейне життя без сварок? Навряд чи. Криза – це невід’ємна частина розвитку будь-яких відносин, вважають фахівці. Тільки є пари, які виходять з кризи з гідністю і йдуть далі, а є ті, які не справляються з проблемами і розлучаються. І це теж важливе спільне рішення для конкретних чоловіків і жінок.

Світло в кінці тунелю

Якщо велика сварка залишила осад злості і образи, значить, чоловік і жінка неправильно лаються. У цьому випадку варто обов’язково задати собі питання – для чого потрібно з’ясування стосунків? Відповідь лежить на поверхні – для того щоб вирішити хвилююче питання і більше до нього не повертатися. А коли всі проблеми улагоджені, відсоток появи грайливого настрою у обох партнерів зростає в геометричній прогресії.

Якщо чоловік і жінка хочуть зберегти відносини, в кінці будь-якої сварки треба залишати місце для світла «в кінці тунелю». Жінка може сказати: «І навіть коли ти сердишся, я тебе дуже люблю!».

Фокус уваги

Як часто ти думаєш про це? А ось чоловіки постійно хочуть сексу і це не секрет. Вони постійно про нього думають. А ось жінки за щоденними рутинними справами часто забувають про інтим. Проведи експеримент-хоча б 5 хвилин на годину виділяй час на думки про секс. Психологи пропонують подумати про те, що хвилює і збуджує. Варто написати своєму чоловікові грайливе повідомлення. Воно викликає неоднозначну реакцію у коханого – інтерес (вона змінилася?), ревнощі (а чи не помилилася вона адресатом?), нетерпіння (що ж мене чекає?). А вдома нескладно довести чоловікові, що він – найбажаніший в світі.

Прелюдія

Вчені провели дослідження і помітили: пари, які разом вже не перший рік, зводять до мінімуму кількість щоденних поцілунків. Тому психологи радять цілуватися якомога частіше! І нехай це буде не миттєвий чмок в щоку, а інтимний ритуал – чуттєвий і особистий.

Фахівці впевнені: якщо вранці на прощання дружина подарує коханому довгий і пристрасний поцілунок, він буде з нетерпінням чекати вечора, щоб дізнатися, чим вона ще зможе його здивувати.

Часом відсутність сексуального бажання пов’язано з нестачею часу, вважають психологи, треба переглядати свій режим. Варто хоча б раз на тиждень лягати в ліжко на годину раніше. Так, складно відкласти всі свої справи і турботи. Здавалося б, такий армійський режим не сприяє інтиму, але на практиці все виявляється зовсім по-іншому. Коли лягаєш в ліжко, не падаючи з ніг від втоми, – з’являється час на розмови та інші речі. Це налагодить не тільки сексуальне життя, але і відносини в цілому.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...