Як перебороти лінь

Як перебороти ліньЛінь притаманна багатьом людям. І всі вони напевно задаються питанням «як побороти лінь». У нас є для цього 9 універсальних способів.

  1. Перерви

Якщо лінь наздоганяє вас на роботі в той момент, коли ви займаєтеся монотонною рутинною роботою – просто перейдіть на більш захоплююче заняття! Щоб не втратити дорогоцінний час, вам потрібно продовжувати здійснювати дію, але перенаправити свою енергію в інше русло. А через пару хвилин ви можете знову повернутися до роботи. І взагалі, спробуйте позбутися від рутинної роботи або вчіться її з чимось чергувати.

  1. Ранок

Головна запорука гарного дня, в якому немає місця ліні – зарядка вранці, контрастний душ або ранкова пробіжка. Вибирайте з цього списку те, що вам більше подобається. Якщо ви робите зарядку вранці, що ви знаєте, як перебороти лінь: в момент ефективності, коли ви зробили зарядку і розігріли свої м’язи, вам стає набагато легше і приємніше думати, мислити, генерувати ідеї.

  1. Розминка

Якщо ви цілий день сидите на одному місці в офісі, не забувайте про розминки. Встаньте, потягніться, покрутіть головою і зробіть ще кілька мінімальних вправ, які змусять розім’яти ваші кісточки і розігнати кров. Ми сумніваємося, що ви робите подібні речі на своїй роботі. Спробуйте і подивіться, як зміниться ваше життя!

  1. Робоче місце

Ще один спосіб впоратися з лінню – це навести порядок. Якщо ви не хочете займатися тим, чим потрібно в конкретний момент – приберіть на робочому столі. По-перше, це створить видимість діяльності, а по-друге, порядок на столі сприяє структуризації думок в голові. Так що давайте використовувати лінь з вигодою для себе!

  1. Тайм-менеджмент

Щоб побороти лінь, треба тримати себе в чітких рамках. Ви точно знаєте, що вам потрібно зробити, який дедлайн у цього проекту і чи зможете ви викроїти час на обід. Чіткий розподіл часу не дає ліні ужитися у вашому графіку.

  1. Відпочинок

Іноді, щоб перемогти лінь, потрібно просто перевести дух. Спокійним життям вам пожити не вдасться, втім, як і виспатися, але якщо ви пару хвилин полежите на дивані (коли ситуація дозволяє), вам це гарантовано швидко набридне і ви захочете якомога швидше взятися за роботу! Так що спробуйте один раз піддатися своїй слабкості – і ситуація розвернеться в вашу сторону!

  1. Нагорода

Ще один спосіб подолати лінь – навчитися нагороджувати себе за досягнення. Якщо ви зараз лінуєтеся щось зробити, згадайте про те, що дасть вам виконана задача. Розмір і вартість подарунка для себе повинні залежати виключно від виконаної справи.

  1. Дробити

Якщо завдання, яке ви лінуєтеся вирішити, надто складне для вас, спробуйте розбити його на дрібні підпункти. І, таким чином, поступово вирішуючи більш дрібні питання, ви дійдете до своєї мети, тільки іншим шляхом. Якщо лінуєтеся щось робити – спробуйте збирати головоломку частинами.

  1. Сміття

Ще один ефективний спосіб подолати лінь – це прибрати все сміття зі свого життя (як у прямому, так і в переносному сенсі цього слова). Перестаньте переглядати сторінки в соціальних мережах – і лінь як рукою зніме! Викиньте зайві предмети гардероба – і лінь, яка з’являється разом з потребою вибрати цибулю на завтра, автоматично зникне!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...