ЯК ОРИГІНАЛЬНО ТА КРАСИВО ПОДАТИ ОВОЧІ НА НОВОРІЧНИЙ СТІЛ

На святковому гулянні не обійтися без свіжих ароматних овочів.

Овочева тарілка – обов’язковий елемент навіть на новорічному столі, хоч, здавалося б, не сезон. Не всі гості люблять салати, деякі просто хочуть взяти кілька шматочків огірка, перцю чи помідора, похрумтіти петрушкою.

Щоб ваша овочева нарізка виглядала стильною та грамотно оформленою, потрібно дотримуватися кількох важливих правил.

  1. Нарізайте овочі безпосередньо перед подачею на стіл. Від цього вони будуть виглядати не тільки свіжішими та соковитішими, а смак буде приємнішим.
  2. Овочева тарілка буде виглядати приємніше, якщо кожен вид овочів буде нарізаний інакше, іншою формою.
  3. Щоб нарізка виглядала свіжішою та привабливішою, викладіть овочі на зелене листя салату.
  4. Інструменти для нарізки повинні бути дуже гострими, щоб нарізка виглядала естетичніше, а шматочки виходили однаковими.
  5. Щоб зробити дійсно оригінальну нарізку, можна поєднувати на одній тарілці овочі та фрукти.
  6. Не робіть надто складну фігурну композицію з овочів, яку шкода їсти. Якщо ви робите не елемент декору, а страву, яку буде їсти, то зробіть її максимально простою для вживання.
  7. Застроміть в овочі шпажки, щоб гостям було зручно брати шматочки. Шпажок має бути приблизно вдвічі більше, ніж гостей.
  8. Додайте шматочки овочів, які незвично їсти сирими: наприклад, буряків та броколі. Якщо не впевнені, що ваші гості оцінять – використовуйте ці овочі для декорування стандартної тарілки.
  9. Поставте в центр овочевої нарізки соус, в який їх можна мачати шматочки. Так інтерес до свіжих овочів у ваших гостей значно зросте.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...