Як оголосити, що у вас буде хлопчик

Як оголосити, що у вас буде хлопчик
Якщо молоді батьки дізналися, що очікують появи хлопчика і хочуть поділитися своєю радістю з рідними і друзями, можна зробити це дуже незвично або навіть перетворити урочисте оголошення в справжнє свято.

Ось кілька цікавих способів поділитися цією чарівною новиною:

Для майбутнього свята купіть дві багаторазові механічні хлопавки блакитного і рожевого кольору. Якщо ви вже знаєте, що очікуєте сина, дістаньте конфеті з рожевої хлопавки, щоб механізм продовжував працювати “в холосту”. Якщо батьки бажають зберегти інтригу і для себе – треба попросити ведучого потай подивитися результат УЗД і залишити повну хлопавку, відповідного кольору.

Для урочистого оголошення майбутнім батькам потрібно вийти в центр кімнати, взяти по хлопушці і одночасно вистрілити в повітря. Блискучий синій залп конфеті буде символізувати появу сина!

Озброївшись запечатаним конвертом з результатами УЗД, замовте торт в улюбленій пекарні і доручіть кондитерові розкрити конверт після вашого відходу. Попросіть його зробити шар блакитним для хлопчика або рожевим для дівчинки і покрити торт глазур’ю нейтрального кольору. Розріжте торт перед сім’єю і друзями, але тільки після того, як всі висловлять свої припущення.

Попросіть ведучого замовити дюжину повітряних куль відповідного кольору і помістіть їх у велику картонну коробку. Встановіть коробку у дворі будинку і відкрийте її в променях західного сонця, при гостях. Вкажіть на блакитну кулю, що пропливає в небі – це буде ефектне фото.

При вході на вечірку попросіть кожного гостя проголосувати за передбачувану стать дитини, позначивши хрестиком відповідну колонку (хлопчик / дівчинка) на декоративній дошці. Коли прийде час, разом з партнером відкрийте запечатаний конверт і голосно оголосіть стать дитини. Кожен гість, який проголосував за хлопчика, отримає в кінці вечірки невеликий пам’ятний подарунок або жартівливий диплом “Заслужений УЗД нашої компанії”.

Якщо вам дозволяє бюджет, цікавим варіантом може бути запрошення приватного фахівця з УЗД додому. Покличте близьких членів сім’ї та друзів, щоб дізнатися стать малюка разом. Після процедури відзначте це блакитними або рожевими закусками, напоями та наїдками.

Якщо ви вважаєте за краще не проводити вечірку або хочете поділитися радісною новиною з рідними і друзями, що живуть далеко від вас, можна також дуже незвично, красиво і урочисто повідомити про це по електронній пошті або в соцмережах. Заодно ви можете повідомити, коли ви очікуєте появу малюка.

Домалюйте на знімку УЗД блакитну краватку або метелик на шиї вашого малюка. Прикріпіть зображення до електронного листа, напишіть кілька приємних рядків і відправте його всім, кому хочете повідомити радісну новину.
Налаштуйте таймер на камері, щоб зробити серію знімків, сядьте поруч з вашим партнером, візьміть в руку по повітряній кулі, блакитного і рожевого кольору і почніть їх надувати. Розрахуйте щоб вийшло так, що коли блакитна кулька почне надуватися, рожевий залишиться спущена. Замовте колаж з трьома зображеннями: з кульками в роті, злегка надутими кульками і повністю надутим блакитною кулею. Надішліть колажі поштою і чекайте поздоровлень від близьких.
Придумуйте як ви хочете оголосити про радісну звістку і веселіться в процесі – адже все, що пов’язано з появою на світ улюбленого малюка гідно справжнього свята!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...