Як оформити дитячу ігрову кімнату?

Як оформити дитячу ігрову кімнатуЯкщо попросити дітей допомогти придумати, як прикрасити ігрову кімнату, дорослі, безумовно, шалено здивуються їх божевільним пропозиціям. Може, вони все-таки мають рацію, і батьки повинні бути злегка дітьми, розробляючи дизайн ігрової для своїх чад. Правда, все одно план повинен бути ретельно розроблений щодо деталей, матеріалів та безпеки. Пропонуємо кілька ідей, які зможуть у цьому допомогти
Підлога для розваг 

Діти не завжди грають на дивані або на стільці, більше часу вони проводять на підлозі. Ось чому там повинен бути м’який килимок. І з цією метою, чому б не постелити веселий і різнобарвний килим? На щастя, сьогодні можна вибрати будь-який.

Тематичний декор

Вибрати потрібно тему, яка буде цікава дитині, і на її основі розробляти деталі. Можна ввести в декор улюблених казкових героїв, елементи природи, казкову обстановку. Проявивши творчість і фантазію, складають попередній план.

Ігрова кімната з гіркою

Діти обожнюють спускатися з гірки. Дорослі теж люблять, але вони вже достатньо великі, щоб віддаватися таким витівкам. Варто помістити гірку в кімнаті, і діти завжди будуть зайняті і щасливі, крім цього, це фізичні вправи. Але варто потурбуватися про безпеку, щоб діти не впали.

Комбінація ігрової кімнати та гостьової 

Так, швидше за все це не дизайнерська, а функціональна комбінація. Вона дозволить заощадити місце, але дизайн повинен бути збалансованим, без мультяшних героїв.

Пастельні тони в дизайні дитячої кімнати для дівчинки 

Відомо, що є кольори, які люблять дівчта або вважаються дівчачими. Наприклад, якщо розробляється дизайн кімнати для доньки, то варто подумати про пастельні кольори і відтінки, бажано уникати темних кольорів і драматичних тонів. Інтер’єр повинен бути гармонійним і делікатним. Не потрібно забувати про підходящі аксесуари.

Не забуваємо про стелю 

Розробляючи дизайн дитячої кімнати, не можна забувати і про стелю. Вона теж має бути креативно оформленою і подобатися дитині. Можна її просто пофарбувати, помістити наклейки з зірками, квітами, забавну люстру або вентилятор.

Місце для іграшок

Обов’язково в дитячій ігровій кімнаті повинно бути виділене місця для зберігання іграшок. А це не маленька кількість всіляких конструкторів, ляльок, машинок та багато багато іншого. У дитини можуть бути іграшки від маленьких мильних бульбашок до великогабаритних моделей міст та спортивних майданчиків. Дитячий інтернет магазин іграшок http://panama.ua/categorys/76377/ допоможе ще й примножити все цікаве та корисне для вашої дитини. Але всі дитячі іграшки повинні мати своє місце і не захаращувати простір кімнати. Це також привчить дитину до порядку. Полички наприклад можна зробити різнокольоровими.

Настінні наліпки 

Настінні наліпки – хороший спосіб урізноманітнити декор кімнати, додати акценти. Вони ще й практичні, їх легко кріпити на стіни і легко знімати. Іншими словами, вони дозволяють час від часу міняти декор.

Підвісні крісла 

Колись і дорослі були дітьми, тоді вони мріяли, щоб гойдалки були завжди поруч, прямо в кімнаті. Підвісне крісло – це вдала імітація. Це весело, зручно і забавно. Підвішуємо його до стелі, в кутку кімнати або де зручно.

Різнокольорові полички

Дітям зовсім не цікаво те, які у них полки. Але батьки можуть проявити кмітливість і зробити їх привабливими елементами декору. На полицях можна ставити іграшки. Більш практичний варіант – закриті, або їх потрібно замінити шухлядками.

Стіни, на яких можна малювати

Хто ж в дитинстві не малював на стінах або меблях? Якщо ні, то він багато чого пропустив у житті. Це дуже забавно. На стінах можна розмістити спеціальні дошки для малювання, щоб уникнути змальованих меблів.

Організовуємо в кімнаті місце для усамітнення дитини

Діти, як кошенята, люблять ховатися в таємних місцях. Їм подобається усамітнитися і малювати, читати чи розслаблятися, тому обов’язково потрібно організувати в кімнаті «секретне» місце або поставити намет.

Розмір має значення 

Все, що розміщується в кімнаті повинно відповідати віку та зросту дитини. Дошки для малювання крейдою, стільці, столи повинні бути розташовані зручно, на відповідній висоті.

Стіни для скелелазів

Крім катання на гірках, діти люблять лазити, тому на стінах кімнати можна встановити спеціальні пристосування. Ще можна встановити двоярусне ліжко з драбиною, щоб дитині було цікавіше.

Місце, куди можна заховати ліжко 

Потрібно постаратися залишити якомога більше місця в дитячій кімнаті для гри. Це не означає відмову від установки ліжка. Наприклад, його можна сховати під підлогою або встановити ліжко, яке піднімається.

Сміливі смугасті стіни

Якщо розфарбувати стіни в яскраві смуги, вони будуть виглядати динамічнішими і цікавішими. Смуги – це класичний прийом, але кольори необхідно підібрати правильно. Наприклад, малюнок може бути продовжений зі стін на стелю і навіть бути асиметричними.

Розмежувач стін зі стелажами

Дуже важливо розмежовувати простір в кімнаті. Для цього можна використовувати настінні розмежувачі цікавих і кумедних форм з вбудованими стелажами. Практичне вирішення з двома функціями. Але перш ніж приступати до продумування ідеї та складання плану, потрібно підібрати кімнату, яку безболісно можна віддати під ігрову. З цією функцією відмінно впораються і підвал, і горище.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...