Як одягнути дитину на свято?

Як одягнути дитину на свято Всі діти просто обожнюють різні свята, ранки, карнавали. Вони вбираються в красиві, казкові костюми. Маленьким дітям вибрати костюм допомагають батьки. Старші хлопці можуть вже самостійно підібрати собі святковий наряд у відповідності зі своїми улюбленими мультяшними персонажами і казковими героями.

Вибираючи костюм для дитини, батькам потрібно враховувати переваги малюка. З дитиною потрібно обов’язково порадитися, перш ніж купувати костюм. У цьому вбранні йому повинно бути комфортно, затишно, щоб у дитини був гарний настрій від його образу. Найголовніше, щоб участь малюка в костюмованому святі була незабутньою і радісною подією.

У підборі костюма і образу, в який повинен буде перевтілитися малюк, потрібно враховувати його характер. Якщо малюк тихий, спокійний, сором’язливий, він буде почувати себе комфортно в костюмах, що не залучають загальну увагу. В образі досить використовувати всього кілька штрихів.

Якщо ж він рухливий, активний, обожнює бути в центрі уваги, йому слід підібрати такий наряд, в якому він виділився б з натовпу. Яскравий костюм обов’язково потрібно доповнити гримом, макіяжем, різними аксесуарами. Але батькам все одно потрібно дотримуватися правила золотої середини, щоб не завдати дитині психологічну травму. Безглуздо буде виглядати сумний Буратіно або веселий П’єро, або боягузливий пірат. Також батьки при виборі костюма не повинні підкреслювати недоліки дитини. Наприклад, повненьку дівчинку не можна наряджати в сукні з рюшами, пишними оборками. Вони збільшать фігуру малятка ще більше. На бліду дитину не варто одягати дуже яскраві, контрастні наряди. Вони будуть підкреслювати блідість малюка, він буде виглядати не зовсім здоровим.

Карнавальний костюм можна зшити на замовлення. Але зручніше і швидше вийде купити готовий наряд в магазині.

Маленькі діти дуже люблять вбиратися в костюми різних звірят: зайчиків, тигренят, білочок, котиків, ведмежат, лисичок. Діти молодшого шкільного віку воліють одягатися в «відомих» звірів, наприклад, в кота Леопольда, Базиліо, вовка з мультфільму «Ну, постривай», в кота в чоботях, царівну-лебідь та ін. Діти старшого віку вважають себе надто дорослими, щоб вбиратися в костюми тварин. Вони віддають перевагу костюмам супергероїв: Людині-павуку, Бетмена, Черепашці Нідзі. Деякі хлопці люблять одягати традиційні костюми наших предків. І такі костюми теж продаються, наприклад, вишиванки дитячі, косоворотки, сарафани з малюнками, що підкреслюють приналежність до певної національності та ін.

На перший погляд, вибрати костюм для дитини – важко. Насправді, щоб полегшити процес вибору вбрання, потрібно уважно озирнутися навколо, адже ідеї для створення образу буквально оточують нас.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...