Як назвати двійнят або близнюків?

Як назвати двійнят або близнюківПеред щасливими батьками, яким вдалося обзавестися за один раз двома малюками, встає нелегке завдання – як назвати близнюків? При чому поки малюки перебувають в животі матері, найчастіше ніхто такими Питання не задається. І ось ви побачили маленьке диво, а точніше два, і дивлячись на них вже з’являються ідеї як же назвати двох дітлахів. Ця стаття допоможе визначитися з вибором імені для близнюків.
Як назвати близнюків хлопчиків або близнюків дівчаток?
Не потрібно недооцінювати значення імені в житті людини! Адже “як корабель назвеш – так він і попливе!” Як тільки ви даєте дитині ім’я, його характер починає змінюватися відповідно до цього. Адже вже ні для кого не секрет, що звучання власного імені впливає на розвиток людини за життя і має вплив на людську психіку. При чому, легко знайти потрібне і милозвучна ім’я для однієї дитини, але тут необхідно підібрати два імені, та ще й для майбутніх батьків сімейств або гідних матерів у майбутньому! Загалом щоб довго не розписувати, можна навести кілька працюючих правил, щоб імена дітей підходили один до одного:
Підбирайте імена так, щоб в них була однакова кількість складів. Наприклад: Саша і Паша, Денис і Борис.
Завдання складніше – імена-анаграми, які є зворотними один одному, наприклад: Адрієн – Дарієн.
Початок або кінець імені на одну букву: Маша – Марина, Катя – Таня.
Як варіант, можна назвати дітей-близнюків підходящими за змістом іменами. Наприклад: Роза і Ліля. Або наприклад взяти два біблійних імені: Данило і Давид.
В кінці-кінців, називайте своїх малюків просто так, як Вам подобається і ніхто Вас не засудить. Тим більше, якщо у Вас є бажання навпаки підкреслити індивідуальність кожного малюка, адже в майбутньому вони все одно підуть кожен своїм шляхом.
Можна назвати близнюків спадкоємними іменами старших родичів на честь бабусь чи дідусів, при цьому щоб нікому не було образливо, взяти одне ім’я з родичів мами, а інше з родичів тата.
Можна також підібрати якісь красиві і довгі імена, наприклад Евангелина та Ангеліна. Хоча занадто схожих варіантів теж варто уникати, уявіть, як ви будете кликати когось одного, а бігти будуть завжди обидва, адже толком не розчуєш різницю в іменах 🙂
Ще один цікавий варіант: імена, які на різних мовах означають одне і те ж. Приміром імена Єва і Зоя означають слово “життя”.
Як не варто називати близнюків
Звичайно, ніхто не сміє нав’язувати Вам свою думку і врешті-решт батьки самі вирішать як назвати малюка, але все ж хочеться відзначити кілька моментів:
Не називайте дітей занадто підкреслено іноземними іменами, адже в майбутньому дітям доведеться зіткнутися з проблемами в школі, якщо наприклад батьки назвуть дівчинку Джесікою. У той час як ім’я Єва, наприклад, цілком адекватно звучить. Звичайно, якщо ви не збираєтеся жити в іншій країні або вже живете, то доречно було б назвати дитину згідно того способу життя, який ведеться в країні вашого проживання.
Сподіваємося наша стаття допомогла Вам визначитися з тим, як вибрати імена для близнюків. Як би там не було, Вам вирішувати як називати своїх коханих дітлахів. Вище були описані тільки лише підказки для ідей як можна назвати близнюків. Так що креативність Вам в руки або в голови! І вперед! Також пам’ятайте і про те, що ім’я формує характер і в майбутньому людина не повинна соромитися свого імені. Успіхів у цій нелегкій справі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...