• Без категорії

Як назвати дитину, народжену в травні

Як назвати дитину, народжену в травні Найпершим і важливим подарунком новонародженому від батьків є дане йому ім’я. Воно дається на все життя і, на думку філософів і астрологів, має прямий вплив на долю. Так, російський вчений Павло Флоренський зазначав: «Існує таємна й незрозуміла гармонія між ім’ям людини і подіями його життя … Ім’я – найтонша плоть, за допомогою якої пояснюється духовна сутність». Виходячи з цього, можна зробити висновок: вибір імені – справа відповідальна і серйозна. Інший вчений Борис Хигир рекомендує батькам неодмінно враховувати місяць народження дитини, так як це впливає на формування характеру.

  1. Враховуючи те, що «травневі» люди образливі, легкоуязвімимі і нерішучі, але поряд з цим егоїстичні, їм слід давати імена, які збалансують ці якості. Зазвичай це ті що твердо звучать: для хлопчиків Кирило, Дмитро, Анатолій, Герман, Олександр, Давид, Макар, Сергій, для дівчаток Ірина, Євдокія, Клавдія, Олександра, Алана. У переліку «травневих» чоловічих імен, крім твердо звучних, входять Ілля, Павло і Леонід. У перелік жіночих – Майя (що природно), Міла, Любов.
  2. Необхідно також враховувати, наскільки ім’я буде співзвучно батькові. Поєднання повинно бути милозвучною. Гармонійного звучання можна досягти, якщо наголос припадає на однаковий склад (за рахунком). Наприклад: тата звати Олексій, в цьому випадку при виборі між Кирилом і Анатолієм краще буде Анатолій, тому в поєднанні Анатолій Олексійович в імені та в по-батькові наголос падає на 3-й склад, що забезпечує оптимально прийнятне звучання. Також у дівчаток: якщо вам до вподоби і Олександра, і Ірина, і ви не можете зробити остаточний вибір, скажіть і те й інше ім’я з по батькові. Якщо папу звати Вадим, то на чаші терезів переважить Ірина, тому в цьому імені наголос падає на 2-й склад, як і в імені Вадим.
  3. Звертайте також увагу на звуки, що становлять «стик» між ім’ям і по батькові. Постарайтеся не допустити, щоб на цьому стику було 4 або більше приголосних (наприклад, Олександр Арнольдович) або 2 голосні (Ірина Олексіївна). У тому й іншому випадках «зайві» звуки будуть «з’їдатися» і ім’я-по батькові будуть звучати невиразно і некрасиво.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...