Як навчитися концентруватися

Як навчитися концентруватисяІноді в житті настають періоди, коли все валиться з рук. Пропонуємо тобі п’ять простих способів відновити фокус і стати більш продуктивною.

Трохи кофеїну

Про магічні властивості кави відомо всім, але як вона допоможе повернути уважність і зосередженість? Замість того, щоб механічно попивати капучино, вибери час, коли це заняття принесе максимум користі. Фахівці запевняють, що пити каву найкраще за півгодини до того, як ти приступиш до виконання завдання. Це додасть мозку потрібний імпульс.

Вид з вікна

Ти не завжди можеш дозволити собі вальяжно прогулюватися під час робочого процесу. Але мозку іноді потрібне перезавантаження. Ми пропонуємо тобі просто дивитися у вікно протягом кількох хвилин кожні кілька годин. Сонячні промені впливають на настрій і увагу, а також насичують організм корисним вітаміном D.

Приємний аромат

Деякі аромати, такі як м’ята або кориця відомі тим, що стимулюють мозок і підвищують якість уваги. Якщо ти працюєш вдома, можеш запалити ароматизовану свічку, а якщо на роботі – поставити невеликий флакончик ефірного масла.

Правильне харчування

Додай в свій раціон продукти, багаті омега-3. Наприклад, авокадо, волоські горіхи, лосось і тунець. Регулярне споживання омега-3 підвищує настрій і покращує пам’ять. Тому іноді можна дозволити собі замість звичного обіду суші.

Покрокові завдання

Напевно всі ми грішимо тим, що намагаємося за один присід вирішити кілька завдань. Цей метод рідко буває ефективним. Фахівці стверджують, що поступове виконання завдань точно приведе тебе до мети.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...