Як навчити дитину рахувати

s4etЯкщо ваш малюк вже досяг півторарічного віку, можна починати вивчати з ним цифри. І вчитися рахувати з малюком краще граючи – під час прогулянки, перегляду телевізора або навіть під час їжі. Ми повинні вчитися рахувати з дитиною так, щоб вона отримувала задоволення від таких занять. Це має бути ненав’язливо і цікаво. Давайте розглянемо ситуації і способи, коли ми можемо вчитися рахувати з нашою крихіткою.

Навколишні предмети

Один з найпоширеніших способів. Рахуйте з малюком кількість квіточок у вазі, цукерок на десерт або олівців на столі. Не забудьте купити який-небудь набір із серії “Вчимося рахувати” – нехай дитина запам’ятає вигляд самих цифр.

Вчимося рахувати пальчики 

Малюкові буде легко почати рахувати, починаючи з власних пальчиків. Такий аудіо-та візуальний ефект дозволяє малюкам легко запам’ятати перший рахунок.

Мультики

Знайдіть для дитини розвиваючі мультфільми з рахунком. Зараз їх дуже багато в магазинах і на просторах інтернету.

Вчимося рахувати з магнітами

Знайдіть для малюка яскраві магнітики із зображенням цифр. Навіть магніти з одного набору, що складаються з різних фігурок, теж чудово підійдуть і будуть цікаві вашій крихітці.

Вчимося рахувати з розмальовками

Зробіть для малюка цікаву розмальовку. Нехай правильно назве цифру, а після цього розмалює її.

Рахуємо сходинки

Під час прогулянки звертайте увагу дитини на кількість собачок, кішечок і т.д. А під час повернення додому візьміть за традицію рахувати сходинки до вашої квартири.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...