Як насолоджуватися сексом з володарем маленького пенісу

Як насолоджуватися сексом з володарем маленького пенісуНе обов’язково бути статевим гігантом, щоб принести коханій задоволення в ліжку.

Звичайно, дівчина може в тому або іншому ступені розчаруватися, побачивши, що пеніс її нового хлопця набагато менше знаряддя любові колишнього бойфренда. Але, як не банально це прозвучить, в таких випадках завжди слід пям’ятати, що велика чоловіча гідність не завжди є гарантією прекрасного сексу.

Ось що, наприклад, чтверджує автор секс-допомоги Fearless Sex д-р Джой Девідзон, що мала за своє життя справу з безліччю різних пенісів…

Коли маленький пеніс входить в піхву, він упирається точно в крапку G, тоді як крупний член найчастіше "пройде мимо". Кращі пози для такого єднання пеніса і вагіни – "жінка зверху" або "сидячи лицем до лиця".

"Обидві ці пози підсилюють насолоду жінки від зіткнення чоловічого члена з крапкою G" – повторює Девідзон сексопатолог і сімейний консультант д-р Боні Ейкер Уайлд.

Ця пані також радить як альтернативу вибрати позицію, яка допоможе ввести маленький пеніс в піхву максимально глибоко. Це позиція "чоловік ззаду". Ейкер Уйалд радить партнеркам володарів маленьких пенісів, займаючись коханням в такій позі, вигинати під час зносин спину і скорочувати інтимні м’язи.

А ще обидві спеціалістки стверджують, що чоловіки з маленьким пенісом в більшості своїй є віртуозами куннілінгуса.

"Якщо такий містер включає в меню інтимної прелюдії куннілінгус, а сам коїтус супроводжує масажем клітора, розміри члена сексуального партнера неважливі", – затверджує Девідзон.

Дізнайся про всі правила постільного етикету

Джерело: elitensk.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...