• Без категорії

Як нагодувати дитину?

Як нагодувати дитину?Як часто батькам доводиться стикатися з капризами дітей під час спроб нагодувати їх чим-небудь корисним. Проте не варто опускати руки завчасно. Батькам варто знати, що діти по-іншому сприймають смак їжі, ніж дорослі.

Дітей слід привчати до різноманітної їжі якомога раніше, адже це допомагає їм "розкуштувати" різні продукти.

Часто діти відмовляються від пропонованої їм дорослими їжі тому, що вони по-іншому сприймають її смак. У дітей дуже чутливі смакові рецептори, і вони відчувають смак того, що ми можемо сприймати у вигляді запаху.

Деяка їжа має для них набагато різкіший смак, ніж для дорослих. Тому дітям варто давати пробувати якомога різноманітнішу їжу в ранньому дитинстві. Це допоможе розвинути їх смакове сприйняття.

Батькам не варто здаватися, якщо дитина категорично відмовилася пробувати продукт після однієї-двох спроб нагодувати його. Можливо, потрібно більше десятка таких спроб, перш ніж дитина розсмакує страву.

Проте, малюка не слід примушувати їсти насильно, адже це може відвернути його від даної їжі, і надалі буде ще менше шансів привчити його до неї. Наприклад, попросіть дітей просто відкусити шматочок і спробувати їжу. Запропонуйте йому цей же продукт, коли дитина голодна.

Оскільки 80% смакових відчуттів викликає запах, сирі овочі можуть бути більш відповідними для дітей, ніж приготовані, адже їх запах не такий різкий.

Хорошою ідеєю також є залучення дітей в процес приготування їжі. Проте експерти не схвалюють старого перевіреного методу – змішування фруктів і овочів з різними соусами і приправами, які звичайно шкідливі для здоров’я.

Це сильно знижує живильні властивості продуктів. Заохочення дитини їжею, наприклад, цукерками, також не вітається фахівцями. Це підвищує статус певної їжі, і робить її переважнішою для дітей.

Батькам слід пам’ятати, те як вони реагують на їжу, має великий вплив на дітей. Отже, якщо ви кривитеся побачивши певні страви, діти можуть піти вашому прикладу.

Джерело: Ivona

————
Для покриття даху застосовуються різні сучасні матеріали, такі як черепиця, металочерепиця, профнастил, пластик та інші. Всі вони мають свої переваги за технічними параметрами і експлуатаційними характеристиками. Тому, для кожного типу даху слід підбирати саме такі покрівельні матеріали, які забезпечили б максимальний захист будинку, і, безумовно, гармонійно поєднувалися зі стилем будинку.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...