Як можна зміцнити нігті

zmicnyty-nigtiДама, яка упускає хоча б одну деталь свого зовнішнього вигляду, може з легкістю уславитися неохайною, а це слово ніколи не буде асоціюватися у чоловіків із справжньою жінкою.

Здавалося б, нігті – це дрібниця на тлі всього образу жінки, але на цю дрібницю часто звертають увагу представники чоловічої статі, а вже якщо ваші нігті не в порядку, то справа пахне смаженим. Як добре, що людство має величезний запас знань, які дозволяють йому вирішити практично будь-яку проблему,і добре, що є безліч порад щодо того, як варто доглядати за своїми нігтями, а якщо вони не в кращому вигляді, то ситуацію завжди можна виправити.

Звичайно, найкраще що ви можете для себе зробити – це регулярно відвідувати салон краси, де з вас можуть зробити саму справжню королеву краси. Але секрет в тому, щоб поєднувати походенькидо манікюрного салонуіз доглядом, який можна реалізувати будинку.

Це дозволить вам заощадити фінанси і надати нігтям такий вид, про який ви завжди мріяли. Якщо ви є частою відвідувачкою в салонах краси, то, швидше за все, маєте уявлення, які процедури вас очікують.

Для того, щоб зрізати нігті і взагалі проводити будь косметичні маніпуляції з нігтями, потрібно обов’язково приготувати ванночку.

Робиться це дуже просто, наповнюєте невеликою кількістю злегка підсоленої води звичайну мисочку, розраховуєте так, щоб у воду були занурені тільки кінчики пальців. Також у воду можна додати кілька крапель звичайного лимонного соку.

Втім, особливо корисно буде використовувати не воду, а рослинне масло. Як би то не було, після процедур обов’язково нанесіть оливкову олію на нігті і шкіру навколо пальців. Такі процедури можна повторювати мало не кожен день і всього через місяць ви будете приємно здивовані приємним змінам, які чекають ваші нігті.

Якщо ви не хочете дуже заморочуватись із приводу приготування розчину або у вас просто не вистачає часу, ви можете розрізати лимон навпіл і в кожну половинку лимона занурити свої нігті. Після того, як пройде 3-5 хвилин, діставайте свої нігті, а лимон загорніть і приберіть в холодильник, щоб діставати його ще як мінімум сім разів протягом тижня. Не забувайте наносити зволожуючий крем після кожної процедури.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...